django-formtools - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ms: Alat-alat borang

en: Please correct the following errors
ms: Sila betulkan ralat-ralat berikut

en: Submit
ms: Hantar

en: Preview
ms: Pratonton

en: Preview your submission
ms: Pratonton penyerahan anda

en: Security hash: %(hash_value)s
ms: Hash keselamatan: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ms: Atau edit semula

en: first step
ms: langkah pertama

en: prev step
ms: langkah sebelumnya

en: submit
ms: hantar

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ms: Data ManagementForm hilang atau telah diusik.
