django-formtools - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
nb: Skjema-verktøy

en: Please correct the following errors
nb: Vennligst korriger følgende feil

en: Submit
nb: Lagre

en: Preview
nb: Forhåndsvisning

en: Preview your submission
nb: Forhåndsvis din innsending

en: Security hash: %(hash_value)s
nb: Sikkerhets-hash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
nb: Eller endre igjen

en: first step
nb: første steg

en: prev step
nb: forrige steg

en: submit
nb: lagre

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
nb: ManagementForm-data mangler eller har blitt endret.
