django-formtools - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
nl: Hulpmiddelen voor formulieren

en: Please correct the following errors
nl: Herstel de fouten hieronder

en: Submit
nl: Versturen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview your submission
nl: Voorbeeld van uw inzending tonen

en: Security hash: %(hash_value)s
nl: Beveiligingshash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
nl: Of bewerk het opnieuw

en: first step
nl: eerste stap

en: prev step
nl: vorige stap

en: submit
nl: verzenden

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
nl: Gegevens van ManagementForm ontbreken of zijn aangetast.
