django-formtools - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
pl: Narzędzia formularzy

en: Please correct the following errors
pl: Proszę poprawić następujące błędy

en: Submit
pl: Wyślij

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview your submission
pl: Przejrzyj swoje zgłoszenie

en: Security hash: %(hash_value)s
pl: Hash bezpieczeństwa: %(hash_value)s

en: Or edit it again
pl: Lub edytuj je ponownie

en: first step
pl: pierwszy krok

en: prev step
pl: poprzedni krok

en: submit
pl: wyślij

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
pl: Brakuje danych ManagementForm lub zostały naruszone.
