django-formtools - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ro: Unelte pentru Formulare

en: Please correct the following errors
ro: Te rog să corectezi următoarele erori

en: Submit
ro: Trimite

en: Preview
ro: Vizualizare

en: Preview your submission
ro: Vizualizează datele completate

en: Security hash: %(hash_value)s
ro: Hash de securitate: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ro: Sau modifică în continuare

en: first step
ro: primul pas

en: prev step
ro: pasul anterior

en: submit
ro: confirmă

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ro: Datele din ManagementForm lipsesc sau au fost falsificate.
