django-formtools - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ru: Инструменты форм

en: Please correct the following errors
ru: Пожалуйста, исправьте следующие ошибки

en: Submit
ru: Отправить

en: Preview
ru: Предварительный просмотр

en: Preview your submission
ru: Предварительный просмотр ваших изменений

en: Security hash: %(hash_value)s
ru: Хэш безопасности: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ru: Или отредактируйте его снова

en: first step
ru: первый шаг

en: prev step
ru: предыдущий шаг

en: submit
ru: отправить

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ru: Данные ManagementForm отсутствуют или были искажены.
