django-formtools - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
sq: Mjete Formularësh

en: Please correct the following errors
sq: Ju lutemi, ndreqni gabimet vijuese

en: Submit
sq: Parashtrojeni

en: Preview
sq: Parashiheni

en: Preview your submission
sq: Parashihni parashtrimin tuaj

en: Security hash: %(hash_value)s
sq: Hash sigurie: %(hash_value)s

en: Or edit it again
sq: Ose përpunojeni sërish

en: first step
sq: hapi i parë

en: prev step
sq: hapi i mëparshëm

en: submit
sq: parashtroje

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
sq: Të dhënat ManagementForm mungojnë ose mbi to është vënë dorë.
