django-formtools - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
sr: Алатке за формуларе

en: Please correct the following errors
sr: Исправите наведене грешке

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Preview
sr: Преглед

en: Preview your submission
sr: Преглед пре слања

en: Security hash: %(hash_value)s
sr: Безбедоносни хеш: %(hash_value)s

en: Or edit it again
sr: Или га измените опет

en: first step
sr: први корак

en: prev step
sr: претходни корак

en: submit
sr: пошаљи

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
sr: ManagementForm подаци недостају или су неправилно мењани.
