django-formtools - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
sv: Formulärverktyg

en: Please correct the following errors
sv: Var vänlig korrigera följande fel

en: Submit
sv: Skicka

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Preview your submission
sv: Förhandsgranska ditt formulär

en: Security hash: %(hash_value)s
sv: Säkerhetshash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
sv: Eller redigera det igen

en: first step
sv: första steget

en: prev step
sv: föregående steg

en: submit
sv: spara

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
sv: ManagementForm-data saknas eller har ändrats.
