django-formtools - en to sw translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
sw: Zana za fomu

en: Please correct the following errors
sw: Tafadhali sahihisha makosa yafuatayo

en: Submit
sw: Wasilisha

en: Preview
sw: Uhakiki

en: Preview your submission
sw: Hakiki wasilisho lako

en: Security hash: %(hash_value)s
sw: Msimbo wa kiusalama: %(hash_value)s

en: Or edit it again
sw: Au hariri tena

en: first step
sw: hatua ya kwanza

en: prev step
sw: hatua iliyopita

en: submit
sw: wasilisha

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
sw: Kuna data za 'ManagementForm' zimekosekana au zimechakachuliwa.
