django-formtools - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
tr: Form Araçları

en: Please correct the following errors
tr: Lütfen aşağıdaki hataları düzeltin

en: Submit
tr: Gönder

en: Preview
tr: Önizle

en: Preview your submission
tr: Gönderiminizi önizleyin

en: Security hash: %(hash_value)s
tr: Güvenlik adreslemesi: %(hash_value)s

en: Or edit it again
tr: Veya tekrar düzenleyin

en: first step
tr: ilk adım

en: prev step
tr: önceki adım

en: submit
tr: gönder

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
tr: ManagementForm verisi eksik ya da kurcalanmış.
