django-formtools - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
uk: Інструменти форми

en: Please correct the following errors
uk: Будь ласка, виправте наступні помилки

en: Submit
uk: Відправити

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview your submission
uk: Попередній перегляд подання

en: Security hash: %(hash_value)s
uk: Хеш безпеки: %(hash_value)s

en: Or edit it again
uk: Або відредагувати знову

en: first step
uk: перший крок

en: prev step
uk: попередній крок

en: submit
uk: відправити

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
uk: Дані ManagementForm відсутні або були спотворені.
