django-formtools - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Please correct the following errors
vi: Hãy sửa các lỗi dưới đây

en: Submit
vi: Gửi

en: Preview
vi: Xem trước

en: Preview your submission
vi: Xem trước bình luận của bạn

en: Security hash: %(hash_value)s
vi: Mã bảo mật: %(hash_value)s

en: Or edit it again
vi: Hoặc biên tập lại

en: first step
vi: Bước một

en: prev step
vi: Quay lại

en: submit
vi: gửi

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
vi: Dữ liệu trong Form bị thiếu hoặc bị giả mạo.
