Horizon - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
uk: Помилка у автентифікації. Будь-ласка, спробуйте пізніше.

en: Domain
uk: Домен

en: Password
uk: Пароль

en: Region
uk: Регіон

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
uk: Автентифікаційний токен, виданий Ідентифікаційним сервісом, більше не дійсний.

en: Unable to authenticate to any available projects.
uk: Неможливо автентифікуватися щодо жодного проекту.

en: Unable to retrieve authorized projects.
uk: Неможливо отримати авторизовані проекти.

en: User Name
uk: Ім’я Користувача

en: You are not authorized for any projects.
uk: Ви не авторизовані до жодного проекту.
