django - en to nb translation catalogue (299 entries)

en: Arabic
nb: Arabisk

en: Algerian Arabic
nb: Algerisk arabisk

en: Asturian
nb: Asturiansk

en: Azerbaijani
nb: Aserbajdsjansk

en: Bulgarian
nb: Bulgarsk

en: Belarusian
nb: Hviterussisk

en: Bengali
nb: Bengalsk

en: Breton
nb: Bretonsk

en: Bosnian
nb: Bosnisk

en: Catalan
nb: Katalansk

en: Czech
nb: Tsjekkisk

en: Welsh
nb: Walisisk

en: Danish
nb: Dansk

en: German
nb: Tysk

en: Lower Sorbian
nb: Lavsorbisk

en: Greek
nb: Gresk

en: English
nb: Engelsk

en: Australian English
nb: Engelsk (australsk)

en: British English
nb: Engelsk (britisk)

en: Spanish
nb: Spansk

en: Argentinian Spanish
nb: Argentinsk spansk

en: Colombian Spanish
nb: Colombiansk spansk

en: Mexican Spanish
nb: Meksikansk spansk

en: Nicaraguan Spanish
nb: Nicaraguansk spansk

en: Venezuelan Spanish
nb: Venezuelanske spansk

en: Estonian
nb: Estisk

en: Basque
nb: Baskisk

en: Persian
nb: Persisk

en: Finnish
nb: Finsk

en: French
nb: Fransk

en: Frisian
nb: Frisisk

en: Irish
nb: Irsk

en: Scottish Gaelic
nb: Skotsk-gælisk

en: Galician
nb: Galisisk

en: Hebrew
nb: Hebraisk

en: Croatian
nb: Kroatisk

en: Upper Sorbian
nb: Høysorbisk

en: Hungarian
nb: Ungarsk

en: Armenian
nb: Armensk

en: Indonesian
nb: Indonesisk

en: Igbo
nb: Ibo

en: Icelandic
nb: Islandsk

en: Italian
nb: Italiensk

en: Japanese
nb: Japansk

en: Georgian
nb: Georgisk

en: Kabyle
nb: Kabylsk

en: Kazakh
nb: Kasakhisk

en: Korean
nb: Koreansk

en: Kyrgyz
nb: Kirgisisk

en: Luxembourgish
nb: Luxembourgsk

en: Lithuanian
nb: Litauisk

en: Latvian
nb: Latvisk

en: Macedonian
nb: Makedonsk

en: Mongolian
nb: Mongolsk

en: Malay
nb: Malayisk

en: Burmese
nb: Burmesisk

en: Norwegian Bokmål
nb: Norsk (bokmål)

en: Dutch
nb: Nederlandsk

en: Norwegian Nynorsk
nb: Norsk (nynorsk)

en: Ossetic
nb: Ossetisk

en: Punjabi
nb: Panjabi

en: Polish
nb: Polsk

en: Portuguese
nb: Portugisisk

en: Brazilian Portuguese
nb: Brasiliansk portugisisk

en: Romanian
nb: Rumensk

en: Russian
nb: Russisk

en: Slovak
nb: Slovakisk

en: Slovenian
nb: Slovensk

en: Albanian
nb: Albansk

en: Serbian
nb: Serbisk

en: Serbian Latin
nb: Serbisk latin

en: Swedish
nb: Svensk

en: Tajik
nb: Tadsjikisk

en: Turkmen
nb: Turkmensk

en: Turkish
nb: Tyrkisk

en: Tatar
nb: Tatarisk

en: Udmurt
nb: Udmurtisk

en: Ukrainian
nb: Ukrainsk

en: Uzbek
nb: Usbekisk

en: Vietnamese
nb: Vietnamesisk

en: Simplified Chinese
nb: Forenklet kinesisk

en: Traditional Chinese
nb: Tradisjonell kinesisk

en: Messages
nb: Meldinger

en: Site Maps
nb: Sidekart

en: Static Files
nb: Statiske filer

en: Syndication
nb: Syndikering

en: That page number is not an integer
nb: Sidenummeret er ikke et heltall

en: That page number is less than 1
nb: Sidenummeret er mindre enn 1

en: That page contains no results
nb: Siden inneholder ingen resultater

en: Enter a valid value.
nb: Oppgi en gyldig verdi.

en: Enter a valid URL.
nb: Oppgi en gyldig nettadresse.

en: Enter a valid integer.
nb: Skriv inn et gyldig heltall.

en: Enter a valid email address.
nb: Oppgi en gyldig e-postadresse

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
nb: Oppgi en gyldig "slug" bestående av bokstaver, nummer, understreker eller bindestreker.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
nb: Oppgi en gyldig "slug" bestående av Unicode-bokstaver, nummer, understreker eller bindestreker.

en: Enter a valid IPv4 address.
nb: Oppgi en gyldig IPv4-adresse.

en: Enter a valid IPv6 address.
nb: Oppgi en gyldig IPv6-adresse.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
nb: Oppgi en gyldig IPv4- eller IPv6-adresse.

en: Enter only digits separated by commas.
nb: Oppgi kun tall adskilt med komma.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
nb: Verdien må være %(limit_value)s (den er %(show_value)s).

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
nb: Verdien må være mindre enn eller lik %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
nb: Verdien må være større enn eller lik %(limit_value)s.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s.
nb: Verdien må være et multiplum av trinnstørrelse %(limit_value)s.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
nb[0]: Sørg for denne verdien har minst %(limit_value)d tegn (den har %(show_value)d).
nb[1]: Sørg for at denne verdien har minst %(limit_value)d tegn (den har %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
nb[0]: Sørg for denne verdien har %(limit_value)d tegn (den har nå %(show_value)d).
nb[1]: Sørg for at denne verdien har %(limit_value)d eller færre tegn (den har nå %(show_value)d).

en: Enter a number.
nb: Oppgi et tall.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
nb[0]: Sørg for at det er kun %(max)s tall.
nb[1]: Sørg for at det er %(max)s eller færre tall totalt.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
nb[0]: Sørg for at det er kun %(max)s desimal.
nb[1]: Sørg for at det er %(max)s eller færre desimaler.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
nb[0]: Sørg for at det kun %(max)s tall før desimalpunkt.
nb[1]: Sørg for at det er %(max)s eller færre tall før desimalpunkt.

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
nb: Filendelsen "%(extension)s" er ikke tillatt. Tillatte filendelser er: %(allowed_extensions)s.

en: Null characters are not allowed.
nb: Null-tegn er ikke tillatt.

en: and
nb: og

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
nb: %(model_name)s med denne %(field_labels)s finnes allerede.

en: Constraint “%(name)s” is violated.
nb: Begrensning "%(name)s" er brutt.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
nb: Verdien %(value)r er ikke et gyldig valg.

en: This field cannot be null.
nb: Feltet kan ikke være tomt.

en: This field cannot be blank.
nb: Feltet kan ikke være blankt.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
nb: %(model_name)s med %(field_label)s finnes allerede.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
nb: %(field_label)s må være unik for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: Field of type: %(field_type)s
nb: Felt av typen: %(field_type)s

en: “%(value)s” value must be either True or False.
nb: "%(value)s"-verdien må være enten True eller False.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
nb: "%(value)s"-verdien må være enten True, False, eller None.

en: Boolean (Either True or False)
nb: Boolsk (True eller False)

en: String (up to %(max_length)s)
nb: Tekst (opp til %(max_length)s tegn)

en: Comma-separated integers
nb: Heltall adskilt med komma

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
nb: "%(value)s"-verdien har et ugyldig datoformat. Det må være på formen YYYY-MM-DD.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
nb: "%(value)s"-verdien er på den korrekte formen (YYYY-MM-DD), men det er en ugyldig dato.

en: Date (without time)
nb: Dato (uten tid)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
nb: "%(value)s"-verdien har et ugyldig datoformat. Det må være på formen YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ].

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
nb: "%(value)s"-verdien er på den korrekte formen (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]), men er ugyldig dato/tid.

en: Date (with time)
nb: Dato (med tid)

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
nb: "%(value)s"-verdien må være et desimaltall.

en: Decimal number
nb: Desimaltall

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
nb: "%(value)s"-verdien har et ugyldig format. Det må være på formen [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu].

en: Duration
nb: Varighet

en: Email address
nb: E-postadresse

en: File path
nb: Filsti

en: “%(value)s” value must be a float.
nb: Verdien "%(value)s" må være et flyttall.

en: Floating point number
nb: Flyttall

en: “%(value)s” value must be an integer.
nb: "%(value)s"-verdien må være et heltall.

en: Integer
nb: Heltall

en: Big (8 byte) integer
nb: Stort (8 byte) heltall

en: Small integer
nb: Lite heltall

en: IPv4 address
nb: IPv4-adresse

en: IP address
nb: IP-adresse

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
nb: Verdien "%(value)s" må være enten None, True eller False.

en: Boolean (Either True, False or None)
nb: Boolsk (True, False eller None)

en: Positive big integer
nb: Positivt stort heltall

en: Positive integer
nb: Positivt heltall

en: Positive small integer
nb: Positivt lite heltall

en: Slug (up to %(max_length)s)
nb: Slug (opp til %(max_length)s)

en: Text
nb: Tekst

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
nb: "%(value)s"-verdien har et ugyldig format. Det må være på formen HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
nb: Verdien "%(value)s" har riktig format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]), men er ikke et gyldig klokkeslett.

en: Time
nb: Tid

en: URL
nb: Nettadresse

en: Raw binary data
nb: Rå binærdata

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
nb: "%(value)s" er ikke en gyldig UUID.

en: Universally unique identifier
nb: Universelt unik identifikator

en: File
nb: Fil

en: Image
nb: Bilde

en: A JSON object
nb: Et JSON-objekt

en: Value must be valid JSON.
nb: Verdi må være gyldig JSON.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
nb: %(model)s-instansen med %(field)s %(value)r finnes ikke.

en: Foreign Key (type determined by related field)
nb: Fremmednøkkel (type bestemmes av relatert felt)

en: One-to-one relationship
nb: En-til-en-relasjon

en: %(from)s-%(to)s relationship
nb: %(from)s-%(to)s-relasjon

en: %(from)s-%(to)s relationships
nb: %(from)s-%(to)s-relasjoner

en: Many-to-many relationship
nb: Mange-til-mange-relasjon

en: This field is required.
nb: Feltet er påkrevet.

en: Enter a whole number.
nb: Oppgi et heltall.

en: Enter a valid date.
nb: Oppgi en gyldig dato.

en: Enter a valid time.
nb: Oppgi et gyldig tidspunkt.

en: Enter a valid date/time.
nb: Oppgi gyldig dato og tidspunkt.

en: Enter a valid duration.
nb: Oppgi en gyldig varighet.

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
nb: Antall dager må være mellom {min_days} og {max_days}.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
nb: Ingen fil ble sendt. Sjekk «encoding»-typen på skjemaet.

en: No file was submitted.
nb: Ingen fil ble sendt.

en: The submitted file is empty.
nb: Filen er tom.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
nb[0]: Sørg for at filnavnet har %(max)d tegn (det har nå %(length)d).
nb[1]: Sørg for at filnavnet har færre enn %(max)d tegn (det har nå %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
nb: Vennligst last opp en ny fil eller marker fjern-boksen, ikke begge.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
nb: Last opp et gyldig bilde. Filen du lastet opp var ødelagt eller ikke et bilde.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
nb: Velg et gyldig valg. %(value)s er ikke et av de tilgjengelige valgene.

en: Enter a list of values.
nb: Oppgi en liste med verdier.

en: Enter a complete value.
nb: Skriv inn en fullstendig verdi.

en: Enter a valid UUID.
nb: Oppgi en gyldig UUID.

en: Enter a valid JSON.
nb: Oppgi gyldig JSON.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
nb: (Skjult felt %(name)s) %(error)s

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with. Missing fields: %(field_names)s. You may need to file a bug report if the issue persists.
nb: ManagementForm-data mangler eller har blitt tuklet med. Felt som mangler: %(field_names)s. Du må muligens rapportere en bug hvis problemet vedvarer.

en: Please submit at most %(num)d form. | Please submit at most %(num)d forms.
nb[0]: Vennligst send inn maks %(num)d skjema.
nb[1]: Vennligst send inn maks %(num)d skjemaer.

en: Please submit at least %(num)d form. | Please submit at least %(num)d forms.
nb[0]: Vennligst send inn minst %(num)d skjema.
nb[1]: Vennligst send inn minst %(num)d skjemaer.

en: Order
nb: Rekkefølge

en: Delete
nb: Slett

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
nb: Vennligst korriger dupliserte data for %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
nb: Vennligst korriger dupliserte data for %(field)s, som må være unike.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
nb: Vennligst korriger dupliserte data for %(field_name)s, som må være unike for %(lookup)s i %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
nb: Vennligst korriger de dupliserte verdiene nedenfor.

en: The inline value did not match the parent instance.
nb: Inline-verdien var ikke i samsvar med foreldre-instansen.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
nb: Velg et gyldig valg. Valget er ikke av de tilgjengelige valgene.

en: “%(pk)s” is not a valid value.
nb: "%(pk)s" er ikke en gyldig verdi.

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
nb: %(datetime)s kunne ikke tolkes i tidssonen %(current_timezone)s, det kan være tvetydig eller ikke eksistere.

en: Clear
nb: Fjern

en: Currently
nb: Nåværende

en: Change
nb: Endre

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

note: Translators: Please do not add spaces around commas.
en: yes,no,maybe
nb: ja,nei,kanskje

en: midnight
nb: midnatt

en: noon
nb: 12:00

en: Monday
nb: mandag

en: Tuesday
nb: tirsdag

en: Wednesday
nb: onsdag

en: Thursday
nb: torsdag

en: Friday
nb: fredag

en: Saturday
nb: lørdag

en: Sunday
nb: søndag

en: Mon
nb: man

en: Tue
nb: tir

en: Wed
nb: ons

en: Thu
nb: tor

en: Fri
nb: fre

en: Sat
nb: lør

en: Sun
nb: søn

en: January
nb: januar

en: February
nb: februar

en: March
nb: mars

en: April
nb: april

en: May
nb: mai

en: June
nb: juni

en: July
nb: juli

en: August
nb: august

en: September
nb: september

en: October
nb: oktober

en: November
nb: november

en: December
nb: desember

en: may
nb: mai

en: oct
nb: okt

en: dec
nb: des

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
nb: jan.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
nb: feb.

[ctx: abbrev. month]
en: March
nb: mar.

[ctx: abbrev. month]
en: April
nb: apr.

[ctx: abbrev. month]
en: May
nb: mai

[ctx: abbrev. month]
en: June
nb: jun.

[ctx: abbrev. month]
en: July
nb: jul.

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
nb: aug.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
nb: sept.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
nb: okt.

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
nb: nov.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
nb: des.

[ctx: alt. month]
en: January
nb: Januar

[ctx: alt. month]
en: February
nb: Februar

[ctx: alt. month]
en: March
nb: Mars

[ctx: alt. month]
en: May
nb: Mai

[ctx: alt. month]
en: June
nb: Juni

[ctx: alt. month]
en: July
nb: Juli

[ctx: alt. month]
en: October
nb: Oktober

[ctx: alt. month]
en: December
nb: Desember

en: This is not a valid IPv6 address.
nb: Dette er ikke en gyldig IPv6-adresse.

en: or
nb: eller

en: %(num)d year | %(num)d years
nb[0]: %(num)d år
nb[1]: %(num)d år

en: %(num)d month | %(num)d months
nb[0]: %(num)d måned
nb[1]: %(num)d måneder

en: %(num)d week | %(num)d weeks
nb[0]: %(num)d uke
nb[1]: %(num)d uker

en: %(num)d day | %(num)d days
nb[0]: %(num)d dag
nb[1]: %(num)d dager

en: %(num)d hour | %(num)d hours
nb[0]: %(num)d time
nb[1]: %(num)d timer

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
nb[0]: %(num)d minutt
nb[1]: %(num)d minutter

en: Forbidden
nb: Forbudt

en: CSRF verification failed. Request aborted.
nb: CSRF-verifisering feilet. Forespørsel avbrutt.

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
nb: Du ser denne meldingen fordi dette HTTPS-nettstedet krever en 'Referer'-header til å bli sendt av nettleseren, men ingen ble sendt. Denne headeren er nødvendig av sikkerhetsmessige årsaker, for å sikre at nettleseren din ikke blir kapret av tredjeparter.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
nb: Hvis du har konfigurert nettleseren din til å deaktivere 'Referer'-headers, kan du aktivere dem, i hvert fall for dette nettstedet, eller for HTTPS-tilkoblinger, eller for 'same-origin'-forespørsler.

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
nb: Hvis du bruker <meta name="referrer" content="no-referrer">-taggen eller inkluderer 'Referrer-Policy: no-referrer'-header, vennligst fjern dem. CSRF-beskyttelsen krever 'Referer'-headeren for å utføre streng kontroll av referanser. Hvis du er bekymret for personvern, bruk alternativer som <a rel="noreferrer" …>for koblinger til tredjeparts nettsteder.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
nb: Du ser denne meldingen fordi denne nettsiden krever en CSRF-cookie når du sender inn skjemaer. Denne informasjonskapselen er nødvendig av sikkerhetsmessige årsaker, for å sikre at nettleseren din ikke blir kapret av tredjeparter.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
nb: Hvis du har konfigurert nettleseren din til å deaktivere informasjonskapsler, kan du aktivere dem, i hvert fall for dette nettstedet, eller for 'same-origin'-forespørsler.

en: More information is available with DEBUG=True.
nb: Mer informasjon er tilgjengelig med DEBUG=True.

en: No year specified
nb: År ikke spesifisert

en: Date out of range
nb: Date utenfor rekkevidde

en: No month specified
nb: Måned ikke spesifisert

en: No day specified
nb: Dag ikke spesifisert

en: No week specified
nb: Uke ikke spesifisert

en: No %(verbose_name_plural)s available
nb: Ingen %(verbose_name_plural)s tilgjengelig

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
nb: Fremtidig %(verbose_name_plural)s ikke tilgjengelig fordi %(class_name)s.allow_future er False.

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
nb: Ugyldig datostreng "%(datestr)s" gitt formatet "%(format)s"

en: No %(verbose_name)s found matching the query
nb: Fant ingen %(verbose_name)s som passet spørringen

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
nb: Siden er ikke "last", og kan heller ikke konverteres til et heltall.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
nb: Ugyldig side (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
nb: Tom liste og "%(class_name)s.allow_empty" er False.

en: Directory indexes are not allowed here.
nb: Mappeinnhold er ikke tillatt her.

en: “%(path)s” does not exist
nb: "%(path)s" finnes ikke

en: Index of %(directory)s
nb: Innhold i %(directory)s

en: The install worked successfully! Congratulations!
nb: Installasjonen var vellykket! Gratulerer!

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
nb: Se <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">produktmerknader</a> for Django %(version)s

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
nb: Du ser denne siden fordi <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> er i din Django-innstillingsfil og du ikke har konfigurert noen URL-er.

en: Django Documentation
nb: Django-dokumentasjon

en: Topics, references, &amp; how-to’s
nb: Temaer, referanser &amp; how-tos

en: Tutorial: A Polling App
nb: Tutorial: en polling-app

en: Get started with Django
nb: Kom i gang med Django

en: Django Community
nb: Django nettsamfunn

en: Connect, get help, or contribute
nb: Koble, få hjelp eller bidra
