django - en to sk translation catalogue (313 entries)

en: Afrikaans
sk: afrikánsky

en: Arabic
sk: arabský

en: Algerian Arabic
sk: alžírsky arabsky

en: Asturian
sk: astúrsky

en: Azerbaijani
sk: azerbajdžansky

en: Bulgarian
sk: bulharsky

en: Belarusian
sk: bielorusky

en: Bengali
sk: bengálsky

en: Breton
sk: bretónsky

en: Bosnian
sk: bosniansky

en: Catalan
sk: katalánsky

en: Czech
sk: česky

en: Welsh
sk: walesky

en: Danish
sk: dánsky

en: German
sk: nemecky

en: Lower Sorbian
sk: dolnolužická srbčina

en: Greek
sk: grécky

en: English
sk: anglicky

en: Australian English
sk: austrálskou angličtinou

en: British English
sk: britskou angličtinou

en: Esperanto
sk: esperantsky

en: Spanish
sk: španielsky

en: Argentinian Spanish
sk: argentínska španielčina

en: Colombian Spanish
sk: kolumbijská španielčina

en: Mexican Spanish
sk: mexická španielčina

en: Nicaraguan Spanish
sk: nikaragujská španielčina

en: Venezuelan Spanish
sk: venezuelská španielčina

en: Estonian
sk: estónsky

en: Basque
sk: baskicky

en: Persian
sk: perzsky

en: Finnish
sk: fínsky

en: French
sk: francúzsky

en: Frisian
sk: frízsky

en: Irish
sk: írsky

en: Scottish Gaelic
sk: škótska gaelčina

en: Galician
sk: galícijsky

en: Hebrew
sk: hebrejsky

en: Hindi
sk: hindsky

en: Croatian
sk: chorvátsky

en: Upper Sorbian
sk: hornolužická srbčina

en: Hungarian
sk: maďarsky

en: Armenian
sk: arménsky

en: Interlingua
sk: interlinguánsky

en: Indonesian
sk: indonézsky

en: Igbo
sk: igbožsky

en: Ido
sk: ido

en: Icelandic
sk: islandsky

en: Italian
sk: taliansky

en: Japanese
sk: japonsky

en: Georgian
sk: gruzínsky

en: Kabyle
sk: kabylsky

en: Kazakh
sk: kazašsky

en: Khmer
sk: kmérsky

en: Kannada
sk: kannadsky

en: Korean
sk: kórejsky

en: Kyrgyz
sk: kirgizsky

en: Luxembourgish
sk: luxembursky

en: Lithuanian
sk: litovsky

en: Latvian
sk: lotyšsky

en: Macedonian
sk: macedónsky

en: Malayalam
sk: malajalámsky

en: Mongolian
sk: mongolsky

en: Marathi
sk: maráthsky

en: Burmese
sk: barmsky

en: Norwegian Bokmål
sk: nórsky (Bokmål)

en: Nepali
sk: nepálsky

en: Dutch
sk: holandsky

en: Norwegian Nynorsk
sk: nórsky (Nynorsk)

en: Ossetic
sk: osetsky

en: Punjabi
sk: pandžábsky

en: Polish
sk: poľsky

en: Portuguese
sk: portugalsky

en: Brazilian Portuguese
sk: portugalsky (Brazília)

en: Romanian
sk: rumunsky

en: Russian
sk: rusky

en: Slovak
sk: slovensky

en: Slovenian
sk: slovinsky

en: Albanian
sk: albánsky

en: Serbian
sk: srbsky

en: Serbian Latin
sk: srbsky (Latin)

en: Swedish
sk: švédsky

en: Swahili
sk: svahilsky

en: Tamil
sk: tamilsky

en: Telugu
sk: telugsky

en: Tajik
sk: tadžiksky

en: Thai
sk: thajsky

en: Turkmen
sk: turkménsky

en: Turkish
sk: turecky

en: Tatar
sk: tatársky

en: Udmurt
sk: udmurtsky

en: Ukrainian
sk: ukrajinsky

en: Urdu
sk: urdsky

en: Uzbek
sk: uzbecky

en: Vietnamese
sk: vietnamsky

en: Simplified Chinese
sk: čínsky (zjednodušene)

en: Traditional Chinese
sk: čínsky (tradične)

en: Messages
sk: Správy

en: Site Maps
sk: Mapy Sídla

en: Static Files
sk: Statické Súbory

en: Syndication
sk: Syndikácia

en: That page number is not an integer
sk: Číslo stránky nie je celé číslo

en: That page number is less than 1
sk: Číslo stránky je menšie ako 1

en: That page contains no results
sk: Stránka neobsahuje žiadne výsledky

en: Enter a valid value.
sk: Zadajte platnú hodnotu.

en: Enter a valid URL.
sk: Zadajte platnú URL adresu.

en: Enter a valid integer.
sk: Zadajte platné celé číslo.

en: Enter a valid email address.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu.

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
sk: Zadajte platnú skratku pozostávajúcu z písmen, čísel, podčiarkovníkov alebo pomlčiek.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
sk: Zadajte platnú skratku pozostávajúcu z písmen Unicode, čísel, podčiarkovníkov alebo pomlčiek.

en: Enter a valid IPv4 address.
sk: Zadajte platnú IPv4 adresu.

en: Enter a valid IPv6 address.
sk: Zadajte platnú IPv6 adresu.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
sk: Zadajte platnú IPv4 alebo IPv6 adresu.

en: Enter only digits separated by commas.
sk: Zadajte len číslice oddelené čiarkami.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
sk: Uistite sa, že táto hodnota je %(limit_value)s (je to %(show_value)s).

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
sk: Uistite sa, že táto hodnota je menšia alebo rovná %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
sk: Uistite sa, že hodnota je väčšia alebo rovná %(limit_value)s.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
sk[0]: Uistite sa, že zadaná hodnota má najmenej %(limit_value)d znak (má %(show_value)d).
sk[1]: Uistite sa, že zadaná hodnota má najmenej %(limit_value)d znaky (má %(show_value)d).
sk[2]: Uistite sa, že zadaná hodnota má najmenej %(limit_value)d znakov (má %(show_value)d).
sk[3]: Uistite sa, že zadaná hodnota má najmenej %(limit_value)d znakov (má %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
sk[0]: Uistite sa, že táto hodnota má najviac %(limit_value)d  znak (má %(show_value)d).
sk[1]: Uistite sa, že táto hodnota má najviac %(limit_value)d  znaky (má %(show_value)d).
sk[2]: Uistite sa, že táto hodnota má najviac %(limit_value)d  znakov (má %(show_value)d).
sk[3]: Uistite sa, že táto hodnota má najviac %(limit_value)d  znakov (má %(show_value)d).

en: Enter a number.
sk: Zadajte číslo.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
sk[0]: Uistite sa, že nie je zadaných celkovo viac ako %(max)s číslica.
sk[1]: Uistite sa, že nie je zadaných celkovo viac ako %(max)s číslice.
sk[2]: Uistite sa, že nie je zadaných celkovo viac ako %(max)s číslic.
sk[3]: Uistite sa, že nie je zadaných celkovo viac ako %(max)s číslic.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
sk[0]: Uistite sa, že nie je zadané viac ako %(max)s desatinné miesto.
sk[1]: Uistite sa, že nie sú zadané viac ako %(max)s desatinné miesta.
sk[2]: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %(max)s desatinných miest.
sk[3]: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %(max)s desatinných miest.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
sk[0]: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %(max)s číslica pred desatinnou čiarkou.
sk[1]: Uistite sa, že nie sú zadané viac ako %(max)s číslice pred desatinnou čiarkou.
sk[2]: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %(max)s číslic pred desatinnou čiarkou.
sk[3]: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %(max)s číslic pred desatinnou čiarkou.

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
sk: Prípona súboru '%(extension)s' nie je povolená. Povolené prípony sú: '%(allowed_extensions)s'.

en: Null characters are not allowed.
sk: Znaky NULL nie sú povolené.

en: and
sk: a

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
sk: %(model_name)s s týmto %(field_labels)s už existuje.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
sk: Hodnota %(value)r nie je platná možnosť.

en: This field cannot be null.
sk: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: This field cannot be blank.
sk: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
sk: %(model_name)s s týmto %(field_label)s už existuje.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
sk: %(field_label)s musí byť unikátne pre %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: Field of type: %(field_type)s
sk: Pole typu: %(field_type)s

en: “%(value)s” value must be either True or False.
sk: '%(value)s' value musí byť True alebo False.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
sk: '%(value)s' musí byť True, False alebo None.

en: Boolean (Either True or False)
sk: Logická hodnota (buď True alebo False)

en: String (up to %(max_length)s)
sk: Reťazec (až do %(max_length)s)

en: Comma-separated integers
sk: Celé čísla oddelené čiarkou

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
sk: '%(value)s' má neplatný tvar dátumu. Musí byť v tvare YYYY-MM-DD.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
sk: '%(value)s' je v správnom tvare (YYYY-MM-DD), ale je to neplatný dátum.

en: Date (without time)
sk: Dátum (bez času)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
sk: Hodnota “%(value)s” má neplatný tvar.  Musí byť v tvare RRRR-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][ČZ].

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
sk: Hodnota “%(value)s” má byť v tvare (RRRR-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][ČZ]), ale toto je neplatný dátum/čas.

en: Date (with time)
sk: Dátum (a čas)

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
sk: '%(value)s' musí byť desatinné číslo.

en: Decimal number
sk: Desatinné číslo

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
sk: Hodnota “%(value)s” má neplatný tvar. Musí byť v tvare [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu].

en: Duration
sk: Doba trvania

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: File path
sk: Cesta k súboru

en: “%(value)s” value must be a float.
sk: Hodnota “%(value)s” musí byť desatinné číslo.

en: Floating point number
sk: Číslo s plávajúcou desatinnou čiarkou

en: “%(value)s” value must be an integer.
sk: '%(value)s' musí byť celé číslo.

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Big (8 byte) integer
sk: Veľké celé číslo (8 bajtov)

en: Small integer
sk: Malé celé číslo

en: IPv4 address
sk: IPv4 adresa

en: IP address
sk: IP adresa

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
sk: Hodnota “%(value)s” musí byť buď None, True alebo False.

en: Boolean (Either True, False or None)
sk: Logická hodnota (buď True, False alebo None)

en: Positive big integer
sk: Kladné veľké celé číslo

en: Positive integer
sk: Kladné celé číslo

en: Positive small integer
sk: Malé kladné celé číslo

en: Slug (up to %(max_length)s)
sk: Identifikátor (najviac %(max_length)s)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sk: Hodnota “%(value)s” má neplatný tvar. Musí byť v tvare HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
sk: Hodnota “%(value)s” má mať správny tvar (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]), ale toto je neplatný čas.

en: Time
sk: Čas

en: Raw binary data
sk: Binárne údaje

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
sk: “%(value)s” nie je platné UUID.

en: Universally unique identifier
sk: Úplne všade jedinečný identifikátor

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: A JSON object
sk: Objekt typu JSON

en: Value must be valid JSON.
sk: Hodnota musí byť v platnom formáte JSON.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
sk: Inštancia modelu %(model)s s %(field)s %(value)r neexistuje.

en: Foreign Key (type determined by related field)
sk: Cudzí kľúč (typ určuje pole v relácii)

en: One-to-one relationship
sk: Typ relácie: jedna k jednej

en: %(from)s-%(to)s relationship
sk: vzťah: %(from)s-%(to)s

en: %(from)s-%(to)s relationships
sk: vzťahy: %(from)s-%(to)s

en: Many-to-many relationship
sk: Typ relácie: M ku N

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Enter a whole number.
sk: Zadajte celé číslo.

en: Enter a valid date.
sk: Zadajte platný dátum.

en: Enter a valid time.
sk: Zadajte platný čas.

en: Enter a valid date/time.
sk: Zadajte platný dátum/čas.

en: Enter a valid duration.
sk: Zadajte platnú dobu trvania.

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
sk: Počet dní musí byť medzi {min_days} a {max_days}.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
sk: Súbor nebol odoslaný. Skontrolujte typ kódovania vo formulári.

en: No file was submitted.
sk: Žiaden súbor nebol odoslaný.

en: The submitted file is empty.
sk: Odoslaný súbor je prázdny.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
sk[0]: Uistite sa, že názov súboru má najviac %(max)d znak (má %(length)d).
sk[1]: Uistite sa, že názov súboru má najviac %(max)d znaky (má %(length)d).
sk[2]: Uistite sa, že názov súboru má najviac %(max)d znakov (má %(length)d).
sk[3]: Uistite sa, že názov súboru má najviac %(max)d znakov (má %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
sk: Odošlite prosím súbor alebo zaškrtnite políčko pre vymazanie vstupného poľa, nie oboje.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sk: Nahrajte platný obrázok. Súbor, ktorý ste odoslali nebol obrázok alebo bol poškodený.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú voľbu. %(value)s nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: Enter a list of values.
sk: Zadajte zoznam hodnôt.

en: Enter a complete value.
sk: Zadajte úplnú hodnotu.

en: Enter a valid UUID.
sk: Zadajte platné UUID.

en: Enter a valid JSON.
sk: Zadajte platný JSON.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
sk: (Skryté pole %(name)s) %(error)s

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with. Missing fields: %(field_names)s. You may need to file a bug report if the issue persists.
sk: Dáta ManagementForm chýbajú alebo boli zmanipulované. Chýbajúce polia: %(field_names)s. Možno budete musieť túto chybu nahlásiť, ak sa bude naďalej vyskytovať.

en: Please submit at most %d form. | Please submit at most %d forms.
sk[0]: Prosím odošlite najviac %d formulár.
sk[1]: Prosím odošlite najviac %d formulárov.
sk[2]: Prosím odošlite najviac %d formulárov.
sk[3]: Prosím odošlite najviac %d formulárov.

en: Please submit at least %d form. | Please submit at least %d forms.
sk[0]: Prosím odošlite aspoň %d formulár.
sk[1]: Prosím odošlite aspoň %d formulárov.
sk[2]: Prosím odošlite aspoň %d formulárov.
sk[3]: Prosím odošlite aspoň %d formulárov.

en: Order
sk: Poradie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
sk: Prosím, opravte duplicitné údaje pre %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
sk: Údaje pre %(field)s musia byť unikátne, prosím, opravte duplikáty.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
sk: Údaje pre %(field_name)s musia byť unikátne pre %(lookup)s v %(date_field)s, prosím, opravte duplikáty.

en: Please correct the duplicate values below.
sk: Prosím, opravte nižšie uvedené duplicitné hodnoty.

en: The inline value did not match the parent instance.
sk: Vnorená hodnota sa nezhoduje s nadradenou inštanciou.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú možnosť. Vybraná položka nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: “%(pk)s” is not a valid value.
sk: "%(pk)s" nie je platná hodnota.

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
sk: Hodnota %(datetime)s v časovej zóne %(current_timezone)s sa nedá interpretovať; môže byť nejednoznačná alebo nemusí existovať.

en: Clear
sk: Vymazať

en: Currently
sk: Súčasne

en: Change
sk: Zmeniť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

note: Translators: Please do not add spaces around commas.
en: yes,no,maybe
sk: áno,nie,možno

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
sk[0]: %(size)d bajt
sk[1]: %(size)d bajty
sk[2]: %(size)d bajtov
sk[3]: %(size)d bajtov

en: p.m.
sk: popoludní

en: a.m.
sk: predpoludním

en: PM
sk: popoludní

en: AM
sk: predpoludním

en: midnight
sk: polnoc

en: noon
sk: poludnie

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Mon
sk: po

en: Tue
sk: ut

en: Wed
sk: st

en: Thu
sk: št

en: Fri
sk: pi

en: Sat
sk: so

en: Sun
sk: ne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: may
sk: máj

en: jun
sk: jún

en: jul
sk: júl

en: oct
sk: okt

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
sk: jan.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
sk: feb.

[ctx: abbrev. month]
en: March
sk: mar.

[ctx: abbrev. month]
en: April
sk: apr.

[ctx: abbrev. month]
en: May
sk: máj

[ctx: abbrev. month]
en: June
sk: jún

[ctx: abbrev. month]
en: July
sk: júl

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
sk: aug.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
sk: sep.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
sk: okt.

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
sk: nov.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
sk: dec.

[ctx: alt. month]
en: January
sk: január

[ctx: alt. month]
en: February
sk: február

[ctx: alt. month]
en: March
sk: marec

[ctx: alt. month]
en: April
sk: apríl

[ctx: alt. month]
en: May
sk: máj

[ctx: alt. month]
en: June
sk: jún

[ctx: alt. month]
en: July
sk: júl

[ctx: alt. month]
en: August
sk: august

[ctx: alt. month]
en: September
sk: september

[ctx: alt. month]
en: October
sk: október

[ctx: alt. month]
en: November
sk: november

[ctx: alt. month]
en: December
sk: december

en: This is not a valid IPv6 address.
sk: Toto nieje platná IPv6 adresa.

[ctx: String to return when truncating text]
en: %(truncated_text)s…
sk: %(truncated_text)s...

en: or
sk: alebo

en: Forbidden
sk: Zakázané (Forbidden)

en: CSRF verification failed. Request aborted.
sk: CSRF verifikázia zlyhala. Požiadavka bola prerušená.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
sk: Ak ste vo vašom prehliadači vypli hlavičky “Referer”, tak ich prosím zapnite, alebo aspoň pre túto stránku, alebo pre HTTPS pripojenia, alebo pre požiadavky “same-origin”.

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
sk: Ak používate tag <meta name="referrer" content="no-referrer">, alebo vkladáte hlavičku 'Referrer-Policy: no-referrer', prosím odstránte ich. Ochrana CSRF vyžaduje hlavičku “Referer” na striktnú kontrolu. Ak máte obavy o súkromie, použite alternatívy ako <a rel="noreferrer" …> pre linky na iné stránky.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
sk: Túto správu vidíte, pretože táto lokalita vyžaduje CSRF cookie pri odosielaní formulárov. Toto cookie je potrebné na zabezpečenie toho, že váš prehliadač nie je zneužitý - "hijack".

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
sk: Ak ste vypli cookies vo vašom prehliadači, tak ich prosím zapnite, aspoň pre túto stránku, alebo pre požiadavky “same-origin”.

en: More information is available with DEBUG=True.
sk: Viac informácií bude dostupných s DEBUG=True.

en: No year specified
sk: Nešpecifikovaný rok

en: Date out of range
sk: Dátum je mimo rozsahu

en: No month specified
sk: Nešpecifikovaný mesiac

en: No day specified
sk: Nešpecifikovaný deň

en: No week specified
sk: Nešpecifikovaný týždeň

en: No %(verbose_name_plural)s available
sk: %(verbose_name_plural)s nie sú dostupné

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
sk: Budúce %(verbose_name_plural)s nie sú dostupné pretože %(class_name)s.allow_future má hodnotu False.

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
sk: Neplatný dátumový reťazec “%(datestr)s” pre formát “%(format)s”

en: No %(verbose_name)s found matching the query
sk: Nebol nájdený žiadny %(verbose_name)s zodpovedajúci databázovému dopytu

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
sk: Stránka nemá hodnotu “last” a taktiež nie je možné prekonvertovať hodnotu na celé číslo.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
sk: Nesprávna stránka (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
sk: Zoznam je prázdny a hodnota “%(class_name)s.allow_empty” je False.

en: Directory indexes are not allowed here.
sk: Výpis adresárov tu nieje povolený.

en: “%(path)s” does not exist
sk: "%(path)s" neexistuje

en: Index of %(directory)s
sk: Výpis %(directory)s

en: The install worked successfully! Congratulations!
sk: Inštalácia prebehla úspešne! Gratulujeme!

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
sk: Zobraziť <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">poznámky k vydaniu</a> pre Django %(version)s

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
sk: Táto stránka sa zobrazuje pretože máte <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> v súbore s nastaveniami a nie sú nakonfigurované žiadne URL.

en: Django Documentation
sk: Dokumentácia Django

en: Topics, references, &amp; how-to’s
sk: Témy, referencie a návody

en: Tutorial: A Polling App
sk: Tutoriál: Aplikácia "Hlasovania"

en: Get started with Django
sk: Začíname s Django

en: Django Community
sk: Komunita Django

en: Connect, get help, or contribute
sk: Spojte sa, získajte pomoc, alebo prispejte
