django - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Available %s
ast: Disponible %s

en: Filter
ast: Filtrar

en: Choose all
ast: Escoyer too

en: Click to choose all %s at once.
ast: Primi pa escoyer too %s d'una vegada

en: Choose
ast: Escoyer

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Chosen %s
ast: Escoyíu %s

en: Remove all
ast: Desaniciar too

en: Click to remove all chosen %s at once.
ast: Primi pa desaniciar tolo escoyío %s d'una vegada

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ast[0]: %(sel)s de %(cnt)s esbilláu
ast[1]: %(sel)s de %(cnt)s esbillaos

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
ast: Esbillesti una aición, pero entá nun guardesti les tos camudancies nos campos individuales. Por favor, primi Aceutar pa guardar. Necesitarás executar de nueves la aición

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
ast: Esbillesti una aición, y nun fixesti camudancia dala nos campos individuales. Quiciabes teas guetando'l botón Dir en cuantes del botón Guardar.

en: Now
ast: Agora

en: Choose a time
ast: Escueyi una hora

en: Midnight
ast: Media nueche

en: Noon
ast: Meudía

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Today
ast: Güei

en: Yesterday
ast: Ayeri

en: Tomorrow
ast: Mañana

en: Show
ast: Amosar

en: Hide
ast: Anubrir
