django - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
ast: desanciáu con ésitu %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
ast: Nun pue desaniciase %(name)s

en: Are you sure?
ast: ¿De xuru?

en: All
ast: Too

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Any date
ast: Cualaquier data

en: Today
ast: Güei

en: This month
ast: Esti mes

en: This year
ast: Esi añu

en: Action:
ast: Aición:

en: Added "%(object)s".
ast: Amestáu "%(object)s".

en: and
ast: y

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
ast: Los oxetos tienen d'usase pa faer aiciones con ellos. Nun se camudó dengún oxetu.

en: No action selected.
ast: Nun s'esbilló denguna aición.

en: Add %s
ast: Amestar %s

en: 0 of %(cnt)s selected
ast: Esbillaos 0 de %(cnt)s

en: Log in
ast: Aniciar sesión

en: Page not found
ast: Nun s'alcontró la páxina

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
ast: Sentímoslo, pero nun s'alcuentra la páxina solicitada.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
ast: Hebo un erru. Repotóse al sitiu d'alministradores per corréu y debería d'iguase en pocu tiempu. Gracies pola to paciencia.

en: Run the selected action
ast: Executar l'aición esbillada

en: Go
ast: Dir

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
ast: Esbillar too %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
ast: Llimpiar esbilla

en: Welcome,
ast: Bienllegáu/ada,

en: Documentation
ast: Documentación

en: Date:
ast: Data:

en: Time:
ast: Hora:

en: Currently:
ast: Anguaño:
