django - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Available %s
az: Mümkün %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
az: Bu, mümkün %s siyahısıdır. Onlardan bir neçəsini qarşısındakı xanaya işarə qoymaq və iki xana arasındakı "Seç"i tıqlamaqla seçmək olar.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
az: Bu xanaya yazmaqla mümkün %s siyahısını filtrləyə bilərsiniz.

en: Filter
az: Süzgəc

en: Choose all
az: Hamısını seç

en: Click to choose all %s at once.
az: Bütün %s siyahısını seçmək üçün tıqlayın.

en: Choose
az: Seç

en: Remove
az: Yığışdır

en: Chosen %s
az: Seçilmiş %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
az: Bu, seçilmiş %s siyahısıdır. Onlardan bir neçəsini aşağıdakı xanaya işarə qoymaq və iki xana arasındakı "Sil"i tıqlamaqla silmək olar.

en: Remove all
az: Hamısını sil

en: Click to remove all chosen %s at once.
az: Seçilmiş %s siyahısının hamısını silmək üçün tıqlayın.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
az[0]: %(sel)s / %(cnt)s seçilib
az[1]: %(sel)s / %(cnt)s seçilib

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
az: Bəzi sahələrdə etdiyiniz dəyişiklikləri hələ yadda saxlamamışıq. Əgər əməliyyatı işə salsanız, dəyişikliklər əldən gedəcək.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
az: Əməliyyat seçmisiniz, amma fərdi sahələrdəki dəyişiklikləriniz hələ də yadda saxlanılmayıb. Saxlamaq üçün lütfən Tamam düyməsinə klikləyin. Əməliyyatı təkrar işlətməli olacaqsınız.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
az: Əməliyyat seçmisiniz və fərdi sahələrdə dəyişiklər etməmisiniz. Böyük ehtimal Saxla düyməsi yerinə Get düyməsinə ehtiyyacınız var.

en: Now
az: İndi

en: Midnight
az: Gecə yarısı

en: Noon
az: Günorta

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
az[0]: Diqqət: Server vaxtından %s saat irəlidəsiniz.
az[1]: Diqqət: Server vaxtından %s saat irəlidəsiniz.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
az[0]: Diqqət: Server vaxtından %s saat geridəsiniz.
az[1]: Diqqət: Server vaxtından %s saat geridəsiniz.

en: Choose a Time
az: Vaxt Seçin

en: Choose a time
az: Vaxtı seçin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Today
az: Bu gün

en: Choose a Date
az: Tarix Seçin

en: Yesterday
az: Dünən

en: Tomorrow
az: Sabah

en: January
az: Yanvar

en: February
az: Fevral

en: March
az: Mart

en: April
az: Aprel

en: June
az: İyun

en: July
az: İyul

en: August
az: Avqust

en: September
az: Sentyabr

en: October
az: Oktyabr

en: November
az: Noyabr

en: December
az: Dekabr

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
az: Yan

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
az: Fev

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
az: İyn

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
az: İyl

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
az: Avq

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
az: Sen

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
az: Okt

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
az: Noy

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
az: Dek

[ctx: one letter Sunday]
en: S
az: B

[ctx: one letter Monday]
en: M
az: B

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
az: Ç

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
az: Ç

[ctx: one letter Thursday]
en: T
az: C

[ctx: one letter Friday]
en: F
az: C

[ctx: one letter Saturday]
en: S
az: Ş

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
