django - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Available %s
be: Даступныя %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
be: Сьпіс даступных %s. Каб нешта абраць, пазначце патрэбнае ў полі ніжэй і пстрыкніце па стрэлцы «Абраць» між двума палямі.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
be: Каб прасеяць даступныя %s, друкуйце ў гэтым полі.

en: Filter
be: Прасеяць

en: Choose all
be: Абраць усе

en: Click to choose all %s at once.
be: Каб абраць усе %s, пстрыкніце тут.

en: Choose
be: Абраць

en: Remove
be: Прыбраць

en: Chosen %s
be: Абралі %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
be: Сьпіс абраных %s. Каб нешта прыбраць, пазначце патрэбнае ў полі ніжэй і пстрыкніце па стрэлцы «Прыбраць» між двума палямі.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
be: Друкуйце ў гэтым полі, каб прасеяць спіс выбраных %s.

en: Remove all
be: Прыбраць усё

en: Click to remove all chosen %s at once.
be: Каб прыбраць усе %s, пстрыкніце тут.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
be[0]: %s абраная можнасьць нябачна
be[1]: %s абраныя можнасьці нябачны
be[2]: %s абраныя можнасьці нябачны
be[3]: %s абраныя можнасьці нябачны

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
be[0]: Абралі %(sel)s з %(cnt)s
be[1]: Абралі %(sel)s з %(cnt)s
be[2]: Абралі %(sel)s з %(cnt)s
be[3]: Абралі %(sel)s з %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
be: У пэўных палях засталіся незахаваныя зьмены. Калі выканаць дзеяньне, незахаванае страціцца.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
be: Абралі дзеяньне, але не захавалі зьмены ў пэўных палях. Каб захаваць, націсьніце «Добра». Дзеяньне потым трэба будзе запусьціць нанова.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
be: Абралі дзеяньне, а ў палях нічога не зьмянялі. Мажліва, вы хацелі націснуць кнопку «Выканаць», а ня кнопку «Захаваць».

en: Now
be: Цяпер

en: Midnight
be: Поўнач

en: 6 a.m.
be: 6 папоўначы

en: Noon
be: Поўдзень

en: 6 p.m.
be: 6 папаўдні

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
be[0]: Заўвага: Ваш час спяшаецца на %s г адносна часу на серверы.
be[1]: Заўвага: Ваш час спяшаецца на %s г адносна часу на серверы.
be[2]: Заўвага: Ваш час спяшаецца на %s г адносна часу на серверы.
be[3]: Заўвага: Ваш час спяшаецца на %s г адносна часу на серверы.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
be[0]: Заўвага: Ваш час адстае на %s г ад часу на серверы.
be[1]: Заўвага: Ваш час адстае на %s г ад часу на серверы.
be[2]: Заўвага: Ваш час адстае на %s г ад часу на серверы.
be[3]: Заўвага: Ваш час адстае на %s г ад часу на серверы.

en: Choose a Time
be: Абярыце час

en: Choose a time
be: Абярыце час

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Today
be: Сёньня

en: Choose a Date
be: Абярыце дату

en: Yesterday
be: Учора

en: Tomorrow
be: Заўтра

en: January
be: Студзень

en: February
be: Люты

en: March
be: Сакавік

en: April
be: Красавік

en: May
be: Травень

en: June
be: Чэрвень

en: July
be: Ліпень

en: August
be: Жнівень

en: September
be: Верасень

en: October
be: Кастрычнік

en: November
be: Лістапад

en: December
be: Снежань

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
be: Сту

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
be: Лют

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
be: Сак

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
be: Кра

[ctx: abbrev. month May]
en: May
be: Май

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
be: Чэр

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
be: Ліп

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
be: Жні

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
be: Вер

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
be: Кас

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
be: Ліс

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
be: Сне

[ctx: one letter Sunday]
en: S
be: Н

[ctx: one letter Monday]
en: M
be: П

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
be: А

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
be: С

[ctx: one letter Thursday]
en: T
be: Ч

[ctx: one letter Friday]
en: F
be: П

[ctx: one letter Saturday]
en: S
be: С

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць
