django - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Available %s
bg: Налични %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
bg: Това е списък на наличните %s . Можете да изберете някои, като ги изберете в полето по-долу и след това кликнете върху стрелката "Избери" между двете полета.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
bg: Въведете в това поле, за да филтрирате списъка на наличните %s.

en: Filter
bg: Филтър

en: Choose all
bg: Избери всички

en: Click to choose all %s at once.
bg: Кликнете, за да изберете всички %s наведнъж.

en: Choose
bg: Избери

en: Remove
bg: Премахни

en: Chosen %s
bg: Избрахме %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
bg: Това е списък на избраните %s. Можете да премахнете някои, като ги изберете в полето по-долу и след това щракнете върху стрелката "Премахни" между двете полета.

en: Remove all
bg: Премахване на всички

en: Click to remove all chosen %s at once.
bg: Кликнете, за да премахнете всички избрани %s наведнъж.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
bg[0]: %(sel)s на %(cnt)s е избран
bg[1]: %(sel)s на %(cnt)s са избрани

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
bg: Имате незапазени промени по отделни полета за редактиране. Ако изпълните действие, незаписаните промени ще бъдат загубени.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
bg: Вие сте избрали действие, но не сте записали промените по полета. Моля, кликнете ОК, за да се запишат. Трябва отново да изпълните действието.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
bg: Вие сте избрали действие, но не сте направили промени по полетата. Вероятно търсите Изпълни бутона, а не бутона Запис.

en: Now
bg: Сега

en: Midnight
bg: Полунощ

en: 6 a.m.
bg: 6 сутринта

en: Noon
bg: По обяд

en: 6 p.m.
bg: 6 след обяд

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
bg[0]: Бележка: Вие сте %s час напред от времето на сървъра.
bg[1]: Бележка: Вие сте с %s часа напред от времето на сървъра

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
bg[0]: Внимание: Вие сте %s час назад от времето на сървъра.
bg[1]: Внимание: Вие сте с %s часа назад от времето на сървъра.

en: Choose a Time
bg: Изберете време

en: Choose a time
bg: Изберете време

en: Cancel
bg: Отказ

en: Today
bg: Днес

en: Choose a Date
bg: Изберете дата

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Tomorrow
bg: Утре

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
bg: ян.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
bg: февр.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
bg: март

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
bg: апр.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
bg: май

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
bg: юни

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
bg: юли

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
bg: авг.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
bg: септ.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
bg: окт.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
bg: ноем.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
bg: дек.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
bg: Н

[ctx: one letter Monday]
en: M
bg: П

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
bg: В

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
bg: С

[ctx: one letter Thursday]
en: T
bg: Ч

[ctx: one letter Friday]
en: F
bg: П

[ctx: one letter Saturday]
en: S
bg: С

en: You have already submitted this form. Are you sure you want to submit it again?
bg: Вече сте изпратили този формуляр. Сигурни ли сте, че искате да го изпратите отново?

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий
