django - en to et translation catalogue (179 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
et: Kustuta valitud %(verbose_name_plural)s

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
et: %(count)d %(items)s kustutamine õnnestus.

en: Cannot delete %(name)s
et: Ei saa kustutada %(name)s

en: Are you sure?
et: Kas olete kindel?

en: Administration
et: Administreerimine

en: All
et: Kõik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Any date
et: Suvaline kuupäev

en: Today
et: Täna

en: Past 7 days
et: Viimased 7 päeva

en: This month
et: Käesolev kuu

en: This year
et: Käesolev aasta

en: No date
et: Kuupäev puudub

en: Has date
et: Kuupäev olemas

en: Empty
et: Tühi

en: Not empty
et: Mitte tühi

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
et: Palun sisestage personali kontole õige %(username)s ja parool. Teadke, et mõlemad väljad võivad olla tõstutundlikud.

en: Action:
et: Toiming:

en: Add another %(verbose_name)s
et: Lisa veel üks %(verbose_name)s

en: Remove
et: Eemalda

en: Addition
et: Lisamine

en: Change
et: Muuda

en: Deletion
et: Kustutamine

en: action time
et: toimingu aeg

en: user
et: kasutaja

en: content type
et: sisutüüp

en: object id
et: objekti id

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
et: objekti esitus

en: action flag
et: toimingu lipp

en: change message
et: muudatuse tekst

en: log entry
et: logisissekanne

en: log entries
et: logisissekanded

en: Added “%(object)s”.
et: Lisati “%(object)s”.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
et: Muudeti “%(object)s” — %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
et: Kustutati “%(object)s.”

en: LogEntry Object
et: Objekt LogEntry

en: Added {name} “{object}”.
et: Lisati {name} “{object}”.

en: Added.
et: Lisatud.

en: and
et: ja

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
et: Muudeti {fields} -> {name} “{object}”.

en: Changed {fields}.
et: Muudetud {fields}.

en: Deleted {name} “{object}”.
et: Kustutati {name} “{object}”.

en: No fields changed.
et: Ühtegi välja ei muudetud.

en: None
et: Puudub

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
et: Hoia all “Control” või “Command” Macil, et valida rohkem kui üks.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
et: {name} “{obj}” lisamine õnnestus.

en: You may edit it again below.
et: Võite seda uuesti muuta.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
et: {name} “{obj}” lisamine õnnestus. Allpool saate lisada järgmise {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
et: {name} “{obj}” muutmine õnnestus. Allpool saate seda uuesti muuta.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may edit it again below.
et: {name} “{obj}” lisamine õnnestus. Allpool saate seda uuesti muuta.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
et: {name} ”{obj}” muutmine õnnestus. Allpool saate lisada uue {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
et: {name} “{obj}” muutmine õnnestus.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
et: Palun märgistage elemendid, millega soovite toiminguid sooritada. Ühtegi elementi ei muudetud.

en: No action selected.
et: Toiming valimata.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
et: %(name)s “%(obj)s” kustutamine õnnestus.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
et: %(name)s ID-ga “%(key)s” ei eksisteeri. Võib-olla on see kustutatud?

en: Add %s
et: Lisa %s

en: Change %s
et: Muuda %s

en: View %s
et: Vaata %s

en: Database error
et: Andmebaasi viga

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
et[0]: %(count)s %(name)s muutmine õnnestus.
et[1]: %(count)s %(name)s muutmine õnnestus.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
et[0]: %(total_count)s valitud
et[1]: Kõik %(total_count)s valitud

en: 0 of %(cnt)s selected
et: valitud 0/%(cnt)s

en: Change history: %s
et: Muudatuste ajalugu: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
et: Et kustutada %(class_name)s %(instance)s, on vaja kustutada järgmised kaitstud seotud objektid: %(related_objects)s

en: Django site admin
et: Django administreerimisliides

en: Django administration
et: Django administreerimisliides

en: Site administration
et: Saidi administreerimine

en: Log in
et: Sisene

en: %(app)s administration
et: %(app)s administreerimine

en: Page not found
et: Lehte ei leitud

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
et: Vabandame, kuid soovitud lehte ei leitud.

en: Home
et: Kodu

en: Server error
et: Serveri viga

en: Server error (500)
et: Serveri viga (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
et: Serveri Viga <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
et: Ilmnes viga. Sellest on e-posti teel teavitatud lehe administraatorit ja viga parandatakse esimesel võimalusel. Täname kannatlikkuse eest.

en: Run the selected action
et: Käivita valitud toiming

en: Go
et: Mine

en: Click here to select the objects across all pages
et: Kliki siin, et märgistada objektid üle kõigi lehekülgede

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
et: Märgista kõik %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
et: Tühjenda valik

en: Models in the %(name)s application
et: Rakenduse %(name)s moodulid

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Vaata

en: You don’t have permission to view or edit anything.
et: Teil pole õigust midagi vaadata ega muuta.

en: First, enter a username and password. Then, you’ll be able to edit more user options.
et: Kõigepealt sisestage kasutajatunnus ja salasõna. Seejärel saate muuta täiendavaid kasutajaandmeid.

en: Enter a username and password.
et: Sisestage kasutajanimi ja salasõna.

en: Change password
et: Muuda salasõna

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
et[0]: Palun parandage allolev viga.
et[1]: Palun parandage allolevad vead.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
et: Sisestage uus salasõna kasutajale <strong>%(username)s</strong>

en: Welcome,
et: Tere tulemast,

en: View site
et: Vaata saiti

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Log out
et: Logi välja

en: Add %(name)s
et: Lisa %(name)s

en: History
et: Ajalugu

en: View on site
et: Näita lehel

en: Filter
et: Filtreeri

en: Clear all filters
et: Tühjenda kõik filtrid

en: Remove from sorting
et: Eemalda sorteerimisest

en: Sorting priority: %(priority_number)s
et: Sorteerimisjärk: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
et: Sorteerimine

en: Delete
et: Kustuta

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
et: Selleks, et kustutada %(object_name)s '%(escaped_object)s', on vaja kustutada lisaks ka kõik seotud objecktid, aga teil puudub õigus järgnevat tüüpi objektide kustutamiseks:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
et: Et kustutada %(object_name)s '%(escaped_object)s', on vaja kustutada järgmised kaitstud seotud objektid:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada objekti %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Kõik järgnevad seotud objektid kustutatakse koos sellega:

en: Objects
et: Objektid

en: Yes, I’m sure
et: Jah, olen kindel

en: No, take me back
et: Ei, mine tagasi

en: Delete multiple objects
et: Kustuta mitu objekti

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
et: Kui kustutada valitud %(objects_name)s, peaks kustutama ka seotud objektid, aga sinu kasutajakontol pole õigusi järgmiste objektitüüpide kustutamiseks:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
et: Et kustutada valitud %(objects_name)s, on vaja kustutada ka järgmised kaitstud seotud objektid:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada valitud %(objects_name)s? Kõik järgnevad objektid ja seotud objektid kustutatakse:

en: Delete?
et: Kustutan?

en:  By %(filter_title)s
et:  %(filter_title)s

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Recent actions
et: Hiljutised toimingud

en: My actions
et: Minu toimingud

en: None available
et: Ei leitud ühtegi

en: Unknown content
et: Tundmatu sisu

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
et: On tekkinud viga seoses andmebaasiga. Veenduge, et kõik vajalikud andmebaasitabelid on loodud ja andmebaas on loetav vastava kasutaja poolt.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
et: Olete sisse logitud kasutajana %(username)s, kuid teil puudub ligipääs lehele. Kas te soovite teise kontoga sisse logida?

en: Forgotten your password or username?
et: Unustasite oma parooli või kasutajanime?

en: Toggle navigation
et: Lülita navigeerimine sisse

en: Date/time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: User
et: Kasutaja

en: Action
et: Toiming

en: entry | entries
et[0]: sissekanne
et[1]: sissekanded

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
et: Sellel objektil puudub muudatuste ajalugu. Tõenäoliselt ei lisatud objekti läbi selle administreerimisliidese.

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Save
et: Salvesta

en: Popup closing…
et: Hüpikaken sulgub…

en: Search
et: Otsing

en: %(counter)s result | %(counter)s results
et[0]: %(counter)s tulemus
et[1]: %(counter)s tulemust

en: %(full_result_count)s total
et: Kokku %(full_result_count)s

en: Save as new
et: Salvesta uuena

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Save and continue editing
et: Salvesta ja jätka muutmist

en: Save and view
et: Salvesta ja vaata

en: Close
et: Sulge

en: Change selected %(model)s
et: Muuda valitud %(model)s

en: Add another %(model)s
et: Lisa veel üks %(model)s

en: Delete selected %(model)s
et: Kustuta valitud %(model)s

en: View selected %(model)s
et: Vaata valitud %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
et: Tänan, et veetsite aega meie lehel.

en: Log in again
et: Logi uuesti sisse

en: Password change
et: Salasõna muutmine

en: Your password was changed.
et: Teie salasõna on vahetatud.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
et: Turvalisuse tagamiseks palun sisestage oma praegune salasõna ja seejärel uus salasõna. Veendumaks, et uue salasõna sisestamisel ei tekkinud vigu, palun sisestage see kaks korda.

en: Change my password
et: Muuda salasõna

en: Password reset
et: Uue parooli loomine

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
et: Teie salasõna on määratud. Võite nüüd sisse logida.

en: Password reset confirmation
et: Uue salasõna loomise kinnitamine

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
et: Palun sisestage uus salasõna kaks korda, et saaksime veenduda, et sisestamisel ei tekkinud vigu.

en: New password:
et: Uus salasõna:

en: Confirm password:
et: Kinnita salasõna:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
et: Uue salasõna loomise link ei olnud korrektne. Võimalik, et seda on varem kasutatud. Esitage uue salasõna taotlus uuesti.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
et: Saatsime teile meilile parooli muutmise juhendi. Kui teie poolt sisestatud e-posti aadressiga konto on olemas, siis jõuab kiri peagi kohale.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
et: Kui te ei saa kirja kätte siis veenduge, et sisestasite just selle e-posti aadressi, millega registreerisite. Kontrollige ka oma rämpsposti kausta.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
et: Saite käesoleva kirja kuna soovisite muuta lehel %(site_name)s oma kasutajakontoga seotud parooli.

en: Please go to the following page and choose a new password:
et: Palun minge järmisele lehele ning sisestage uus salasõna

en: Your username, in case you’ve forgotten:
et: Teie kasutajatunnus juhuks, kui olete unustanud:

en: Thanks for using our site!
et: Täname meie lehte külastamast!

en: The %(site_name)s team
et: %(site_name)s meeskond

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
et: Unustasite oma salasõna? Sisestage oma e-posti aadress ja saadame meilile juhised uue saamiseks.

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Reset my password
et: Reseti parool

en: All dates
et: Kõik kuupäevad

en: Select %s
et: Vali %s

en: Select %s to change
et: Vali %s mida muuta

en: Select %s to view
et: Vali %s vaatamiseks

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Time:
et: Aeg:

en: Lookup
et: Otsi

en: Currently:
et: Hetkel:

en: Change:
et: Muuda:
