django - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Available %s
et: Saadaval %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
et: Nimekiri välja "%s" võimalikest väärtustest. Saad valida ühe või mitu kirjet allolevast kastist ning vajutades noolt "Vali" liigutada neid ühest kastist teise.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
et: Filtreeri selle kasti abil välja "%s" nimekirja.

en: Choose all
et: Vali kõik

en: Click to choose all %s at once.
et: Kliki, et valida kõik %s korraga.

en: Choose
et: Vali

en: Remove
et: Eemalda

en: Chosen %s
et: Valitud %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
et: Nimekiri välja "%s" valitud väärtustest. Saad valida ühe või mitu kirjet allolevast kastist ning vajutades noolt "Eemalda" liigutada neid ühest kastist teise.

en: Remove all
et: Eemalda kõik

en: Click to remove all chosen %s at once.
et: Kliki, et eemaldada kõik valitud %s korraga.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
et[0]: %(sel)s  %(cnt)sst valitud
et[1]: %(sel)s  %(cnt)sst valitud

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
et: Muudetavates lahtrites on salvestamata muudatusi. Kui sooritate mõne toimingu, lähevad salvestamata muudatused kaotsi.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
et: Valisite toimingu, kuid pole salvestanud muudatusi lahtrites. Salvestamiseks palun vajutage OK. Peate toimingu uuesti käivitama.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
et: Valisite toimingu, kuid ei muutnud ühtegi lahtrit. Tõenäoliselt otsite Mine mitte Salvesta nuppu.

en: Now
et: Praegu

en: Midnight
et: Kesköö

en: 6 a.m.
et: 6 hommikul

en: Noon
et: Keskpäev

en: 6 p.m.
et: 6 õhtul

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
et[0]: Märkus: Olete %s tund serveri ajast ees.
et[1]: Märkus: Olete %s tundi serveri ajast ees.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
et[0]: Märkus: Olete %s tund serveri ajast maas.
et[1]: Märkus: Olete %s tundi serveri ajast maas.

en: Choose a Time
et: Vali aeg

en: Choose a time
et: Vali aeg

en: Cancel
et: Tühista

en: Today
et: Täna

en: Choose a Date
et: Vali kuupäev

en: Yesterday
et: Eile

en: Tomorrow
et: Homme

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
et: jaan

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
et: veebr

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
et: märts

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
et: apr

[ctx: abbrev. month May]
en: May
et: mai

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
et: juuni

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
et: juuli

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
et: aug

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
et: sept

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
et: okt

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
et: nov

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
et: dets

[ctx: one letter Sunday]
en: S
et: P

[ctx: one letter Monday]
en: M
et: E

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
et: K

[ctx: one letter Thursday]
en: T
et: N

[ctx: one letter Friday]
en: F
et: R

[ctx: one letter Saturday]
en: S
et: L

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Varja
