django - en to fa translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
fa: %sی موجود

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
fa: این لیست%s های  در دسترس است. شما ممکن است برخی از آنها را در محل  زیرانتخاب نمایید و سپس روی "انتخاب" بین دو جعبه کلیک کنید.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
fa: برای غربال فهرست %sی موجود درون این جعبه تایپ کنید.

en: Filter
fa: غربال

en: Choose all
fa: انتخاب همه

en: Click to choose all %s at once.
fa: برای انتخاب یکجای همهٔ %s کلیک کنید.

en: Choose
fa: انتخاب

en: Remove
fa: حذف

en: Chosen %s
fa: %s انتخاب شده

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
fa: این فهرست %s های انتخاب شده است. شما ممکن است برخی از انتخاب آنها را در محل زیر وارد نمایید و سپس روی "حذف" جهت دار بین دو جعبه حذف شده است.

en: Remove all
fa: حذف همه

en: Click to remove all chosen %s at once.
fa: برای حذف یکجای همهٔ %sی انتخاب شده کلیک کنید.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
fa[0]:  %(sel)s از %(cnt)s انتخاب شده‌اند
fa[1]:  %(sel)s از %(cnt)s انتخاب شده‌اند

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
fa: شما تغییراتی در بعضی فیلدهای قابل تغییر انجام داده اید. اگر کاری انجام دهید،  تغییرات از دست خواهند رفت

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
fa: شما یک اقدام را انتخاب کرده‌اید، ولی تغییراتی که در فیلدهای شخصی وارد کرده‌اید هنوز ذخیره نشده‌اند. لطفاً کلید OK را برای ذخیره کردن تغییرات بزنید. لازم است که اقدام را دوباره اجرا کنید.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
fa: شما یک اقدام را انتخاب کرده‌اید، ولی تغییراتی در فیلدهای شخصی وارد نکرده‌اید. احتمالاً به جای کلید Save به دنبال کلید Go می‌گردید.

en: Now
fa: اکنون

en: Midnight
fa: نیمه‌شب

en: 6 a.m.
fa: ۶ صبح

en: Noon
fa: ظهر

en: 6 p.m.
fa: ۶ بعدازظهر

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
fa[0]: توجه: شما %s ساعت از زمان سرور جلو هستید.
fa[1]: توجه: شما %s ساعت از زمان سرور جلو هستید.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
fa[0]: توجه: شما %s ساعت از زمان سرور عقب هستید.
fa[1]: توجه: شما %s ساعت از زمان سرور عقب هستید.

en: Choose a Time
fa: یک زمان انتخاب کنید

en: Choose a time
fa: یک زمان انتخاب کنید

en: Cancel
fa: انصراف

en: Today
fa: امروز

en: Choose a Date
fa: یک تاریخ انتخاب کنید

en: Yesterday
fa: دیروز

en: Tomorrow
fa: فردا

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: جولای

en: August
fa: آگوست

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
fa: ژانویه

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
fa: فوریه

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
fa: مارس

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
fa: آوریل

[ctx: abbrev. month May]
en: May
fa: می

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
fa: ژوئن

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
fa: ژوئیه

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
fa: اوت

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
fa: سپتامبر

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
fa: اکتبر

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
fa: نوامبر

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
fa: دسامبر

[ctx: one letter Sunday]
en: S
fa: ی

[ctx: one letter Monday]
en: M
fa: د

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
fa: س

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
fa: چ

[ctx: one letter Thursday]
en: T
fa: پ

[ctx: one letter Friday]
en: F
fa: ج

[ctx: one letter Saturday]
en: S
fa: ش

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان کردن
