django - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Available %s
gl: %s dispoñíbeis

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
gl: Esta é unha lista de %s dispoñíbeis. Pode escoller algúns seleccionándoos na caixa inferior e a continuación facendo clic na frecha "Escoller" situada entre as dúas caixas.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
gl: Escriba nesta caixa para filtrar a lista de %s dispoñíbeis.

en: Filter
gl: Filtro

en: Choose all
gl: Escoller todo

en: Click to choose all %s at once.
gl: Prema para escoller todos/as os/as '%s' dunha vez.

en: Choose
gl: Escoller

en: Remove
gl: Retirar

en: Chosen %s
gl: %s escollido/a(s)

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
gl: Esta é a lista de %s escollidos/as. Pode eliminar algúns seleccionándoos na caixa inferior e a continuación facendo clic na frecha "Eliminar" situada entre as dúas caixas.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
gl: Escriba nesta caixa para filtrar a lista de %s seleccionados.

en: Remove all
gl: Retirar todos

en: Click to remove all chosen %s at once.
gl: Faga clic para eliminar da lista todos/as os/as '%s' escollidos/as.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
gl[0]: %s opción seleccionada non visible
gl[1]: %s opcións seleccionadas non visibles

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
gl[0]: %(sel)s de %(cnt)s escollido
gl[1]: %(sel)s de %(cnt)s escollidos

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
gl: Tes cambios sen guardar en campos editables individuales. Se executas unha acción, os cambios non gardados perderanse.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
gl: Escolleu unha acción, pero aínda non gardou os cambios nos campos individuais. Prema OK para gardar. Despois terá que volver executar a acción.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
gl: Escolleu unha acción, pero aínda non gardou os cambios nos campos individuais. Probablemente estea buscando o botón Ir no canto do botón Gardar.

en: Now
gl: Agora

en: Midnight
gl: Medianoite

en: 6 a.m.
gl: 6 da mañá

en: Noon
gl: Mediodía

en: 6 p.m.
gl: 6 da tarde

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
gl[0]: Nota: Está %s hora por diante da hora do servidor.
gl[1]: Nota: Está %s horas por diante da hora do servidor.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
gl[0]: Nota: Está %s hora por detrás da hora do servidor.
gl[1]: Nota: Está %s horas por detrás da hora do servidor.

en: Choose a Time
gl: Escolla unha Hora

en: Choose a time
gl: Escolla unha hora

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Today
gl: Hoxe

en: Choose a Date
gl: Escolla unha Data

en: Yesterday
gl: Onte

en: Tomorrow
gl: Mañá

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Maio

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
gl: Xan

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
gl: Abr

[ctx: abbrev. month May]
en: May
gl: Maio

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
gl: Xuñ

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
gl: Xul

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
gl: Ago

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
gl: Set

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
gl: Out

[ctx: one letter Sunday]
en: S
gl: D

[ctx: one letter Monday]
en: M
gl: L

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
gl: M

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
gl: M

[ctx: one letter Thursday]
en: T
gl: X

[ctx: one letter Friday]
en: F
gl: V

en: Show
gl: Amosar

en: Hide
gl: Esconder
