django - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
he: אפשרויות %s זמינות

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
he: זו רשימת %s הזמינים לבחירה. ניתן לבחור חלק ע"י סימון בתיבה מתחת ולחיצה על חץ  "בחר" בין שתי התיבות.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
he: ניתן להקליד בתיבה זו כדי לסנן %s.

en: Filter
he: סינון

en: Choose all
he: בחירת הכל

en: Click to choose all %s at once.
he: בחירת כל ה%s בבת אחת.

en: Choose
he: בחר

en: Remove
he: הסרה

en: Chosen %s
he: %s אשר נבחרו

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
he: זו רשימת %s אשר נבחרו. ניתן להסיר חלק ע"י בחירה בתיבה מתחת ולחיצה על חץ "הסרה" בין שתי התיבות.

en: Remove all
he: הסרת הכל

en: Click to remove all chosen %s at once.
he: הסרת כל %s אשר נבחרו בבת אחת.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
he[0]: %(sel)s מ %(cnt)s נבחרות
he[1]: %(sel)s מ %(cnt)s נבחרות
he[2]: %(sel)s מ %(cnt)s נבחרות
he[3]: %(sel)s מ %(cnt)s נבחרות

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
he: יש לך שינויים שלא נשמרו על שדות יחידות.  אם אתה מפעיל פעולה, שינויים שלא נשמרו יאבדו.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
he: בחרת פעולה, אך לא שמרת עדיין את השינויים לשדות בודדים. נא ללחוץ על אישור כדי לשמור. יהיה עליך להפעיל את הפעולה עוד פעם.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
he: בחרת פעולה, אך לא ביצעת שינויים בשדות. כנראה חיפשת את כפתור בצע במקום כפתור שמירה.

en: Now
he: כעת

en: Midnight
he: חצות

en: 6 a.m.
he: 6 בבוקר

en: Noon
he: 12 בצהריים

en: 6 p.m.
he: 6 אחר הצהריים

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
he[0]: הערה: את/ה %s שעה לפני זמן השרת.
he[1]: הערה: את/ה %s שעות לפני זמן השרת.
he[2]: הערה: את/ה %s שעות לפני זמן השרת.
he[3]: הערה: את/ה %s שעות לפני זמן השרת.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
he[0]: הערה: את/ה %s שעה אחרי זמן השרת.
he[1]: הערה: את/ה %s שעות אחרי זמן השרת.
he[2]: הערה: את/ה %s שעות אחרי זמן השרת.
he[3]: הערה: את/ה %s שעות אחרי זמן השרת.

en: Choose a Time
he: בחירת שעה

en: Choose a time
he: בחירת שעה

en: Cancel
he: ביטול

en: Today
he: היום

en: Choose a Date
he: בחירת תאריך

en: Yesterday
he: אתמול

en: Tomorrow
he: מחר

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
he: ינו׳

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
he: פבר׳

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
he: אפר׳

[ctx: abbrev. month May]
en: May
he: מאי

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
he: יונ׳

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
he: יול׳

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
he: אוג׳

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
he: ספט׳

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
he: אוק׳

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
he: נוב׳

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
he: דצמ׳

[ctx: one letter Sunday]
en: S
he: ר

[ctx: one letter Monday]
en: M
he: ש

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
he: ש

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
he: ר

[ctx: one letter Thursday]
en: T
he: ח

[ctx: one letter Friday]
en: F
he: ש

[ctx: one letter Saturday]
en: S
he: ש

en: Show
he: הצג

en: Hide
he: הסתר
