django - en to hsb translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
hsb: %s k dispoziciji

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
hsb: To je lisćina k dispoziciji stejacych %s. Móžeće někotre z nich w slědowacym kašćiku wubrać a potom na šipk „Wubrać“ mjez kašćikomaj kliknyć.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
hsb: Zapisajće do tutoho kašćika, zo byšće někotre z lisćiny k dispoziciji stejacych %s wufiltrował.

en: Filter
hsb: Filtrować

en: Choose all
hsb: Wšě wubrać

en: Click to choose all %s at once.
hsb: Klikńće, zo byšće wšě %s naraz wubrał.

en: Choose
hsb: Wubrać

en: Remove
hsb: Wotstronić

en: Chosen %s
hsb: Wubrane %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
hsb: To je lisćina wubranych %s. Móžeće někotre z nich wotstronić, hdyž je w slědowacym kašćiku wuběraće a potom na šipk „Wotstronić“ mjez kašćikomaj kliknjeće.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
hsb: Zapisajće do tutoho kašćika, zo byšće někotre z lisćiny wubranych %s wufiltrował.

en: Remove all
hsb: Wšě wotstronić

en: Click to remove all chosen %s at once.
hsb: Klikńće, zo byšće wšě wubrane %s naraz wotstronił.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
hsb[0]: %swubrane nastajenje njewidźomne
hsb[1]: %swubranej nastajeni njewidźomnej
hsb[2]: %s wubrane nastajenja njewidźomne
hsb[3]: %swubranych nastajenjow njewidźomne

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
hsb[0]: %(sel)s z %(cnt)s wubrany
hsb[1]: %(sel)s z %(cnt)s wubranej
hsb[2]: %(sel)s z %(cnt)s wubrane
hsb[3]: %(sel)s z %(cnt)s wubranych

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
hsb: Maće njeskładowane změny za jednotliwe wobdźěłujomne pola. Jeli akciju wuwjedźeće, so waše njeskładowane změny zhubja.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
hsb: Sće akciju wubrał, ale njejsće hišće swoje změny na jednoliwych polach składował. Prošu klikńće na „W porjadku, zo byšće składował. Dyrbiće akciju znowa wuwjesć.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
hsb: Sće akciju wubrał, a njejsće žane změny na jednotliwych polach přewjedł. Pytajće najskerje za tłóčatkom „Pósłać“ město tłóčatka „Składować“.

en: Now
hsb: Nětko

en: Midnight
hsb: Połnóc

en: 6 a.m.
hsb: 6:00 hodź. dopołdnja

en: Noon
hsb: připołdnjo

en: 6 p.m.
hsb: 6 hodź. popołdnju

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
hsb[0]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźinu před serwerowym časom.
hsb[1]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźin před serwerowym časom.
hsb[2]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźiny před serwerowym časom.
hsb[3]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźin před serwerowym časom.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
hsb[0]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźinu za serwerowym časom.
hsb[1]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźinje za serwerowym časom.
hsb[2]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźiny za serwerowym časom.
hsb[3]: Kedźbu: Waš čas je wo %s hodźin za serwerowym časom.

en: Choose a Time
hsb: Wubjerće čas

en: Choose a time
hsb: Wubjerće čas

en: Cancel
hsb: Přetorhnyć

en: Today
hsb: Dźensa

en: Choose a Date
hsb: Wubjerće datum

en: Yesterday
hsb: Wčera

en: Tomorrow
hsb: Jutře

en: January
hsb: Januar

en: February
hsb: Februar

en: March
hsb: Měrc

en: April
hsb: Apryl

en: May
hsb: Meja

en: June
hsb: Junij

en: July
hsb: Julij

en: August
hsb: Awgust

en: October
hsb: Oktober

en: November
hsb: Nowember

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
hsb: Jan.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
hsb: Feb.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
hsb: Měr.

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
hsb: Apr.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
hsb: Meja

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
hsb: Jun.

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
hsb: Jul.

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
hsb: Awg.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
hsb: Sep.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
hsb: Okt.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
hsb: Now.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
hsb: Dec.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
hsb: Nj

[ctx: one letter Monday]
en: M
hsb: Pó

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
hsb: Wu

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
hsb: Sr

[ctx: one letter Thursday]
en: T
hsb: Št

[ctx: one letter Friday]
en: F
hsb: Pj

[ctx: one letter Saturday]
en: S
hsb: So

en: Show
hsb: Pokazać

en: Hide
hsb: Schować
