django - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Available %s
hy: Հասանելի %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
hy: Սա հասանելի %s ցուցակ է։ Դուք կարող եք ընտրել նրանցից որոշները ընտրելով դրանք ստորև գտնվող վանդակում և սեղմելով երկու վանդակների միջև գտնվող "Ընտրել" սլաքը։

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
hy: Մուտքագրեք այս դաշտում հասանելի %s ցուցակը ֆիլտրելու համար։

en: Filter
hy: Ֆիլտրել

en: Choose all
hy: Ընտրել բոլորը

en: Click to choose all %s at once.
hy: Սեղմեք բոլոր %sը ընտրելու համար։

en: Choose
hy: Ընտրել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Chosen %s
hy: Ընտրված %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
hy: Սա հասանելի %sի ցուցակ է։ Դուք կարող եք հեռացնել նրանցից որոշները ընտրելով դրանք ստորև գտնվող վանդակում և սեղմելով երկու վանդակների միջև գտնվող "Հեռացնել" սլաքը։

en: Remove all
hy: Հեռացնել բոլորը

en: Click to remove all chosen %s at once.
hy: Սեղմեք բոլոր %sը հեռացնելու համար։

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
hy[0]: Ընտրված է %(cnt)s-ից %(sel)s-ը
hy[1]: Ընտրված է %(cnt)s-ից %(sel)s-ը

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
hy: Դուք ունեք չպահպանված անհատական խմբագրելի դաշտեր։ Եթե դուք կատարեք գործողությունը, ձեր չպահպանված փոփոխությունները կկորեն։

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
hy: Դուք ընտրել եք գործողություն, բայց դեռ չեք պահպանել անհատական խմբագրելի դաշտերի փոփոխությունները Սեղմեք OK պահպանելու համար։ Անհրաժեշտ կլինի վերագործարկել գործողությունը

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
hy: Դուք ընտրել եք գործողություն, բայց դեռ չեք կատարել որևէ անհատական խմբագրելի դաշտերի փոփոխություն Ձեզ հավանաբար պետք է Կատարել կոճակը, Պահպանել կոճակի փոխարեն

en: Now
hy: Հիմա

en: Midnight
hy: Կեսգիշեր

en: Noon
hy: Կեսօր

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
hy[0]: Ձեր ժամը առաջ է սերվերի ժամանակից %s ժամով
hy[1]: Ձեր ժամը առաջ է սերվերի ժամանակից %s ժամով

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
hy[0]: Ձեր ժամը հետ է սերվերի ժամանակից %s ժամով
hy[1]: Ձեր ժամը հետ է սերվերի ժամանակից %s ժամով

en: Choose a Time
hy: Ընտրեք ժամանակ

en: Choose a time
hy: Ընտրեք ժամանակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Today
hy: Այսօր

en: Choose a Date
hy: Ընտրեք ամսաթիվ

en: Yesterday
hy: Երեկ

en: Tomorrow
hy: Վաղը

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

[ctx: one letter Sunday]
en: S
hy: Կ

[ctx: one letter Monday]
en: M
hy: Ե

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
hy: Ե

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
hy: Չ

[ctx: one letter Thursday]
en: T
hy: Հ

[ctx: one letter Friday]
en: F
hy: ՈՒ

[ctx: one letter Saturday]
en: S
hy: Շ

en: Show
hy: Ցույց տալ

en: Hide
hy: Թաքցնել
