django - en to ia translation catalogue (26 entries)

en: Available %s
ia: %s disponibile

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ia: Ecce le lista de %s disponibile. Tu pote seliger alcunes in le quadro sequente; postea clicca le flecha "Seliger" inter le duo quadros.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ia: Scribe in iste quadro pro filtrar le lista de %s disponibile.

en: Filter
ia: Filtrar

en: Choose all
ia: Seliger totes

en: Click to choose all %s at once.
ia: Clicca pro seliger tote le %s immediatemente.

en: Choose
ia: Seliger

en: Remove
ia: Remover

en: Chosen %s
ia: Le %s seligite

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ia: Ecce le lista de %s seligite. Tu pote remover alcunes per seliger los in le quadro sequente e cliccar le flecha "Remover" inter le duo quadros.

en: Remove all
ia: Remover totes

en: Click to remove all chosen %s at once.
ia: Clicca pro remover tote le %s seligite immediatemente.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ia[0]: %(sel)s de %(cnt)s seligite
ia[1]: %(sel)s de %(cnt)s seligite

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ia: Il ha cambiamentos non salveguardate in certe campos modificabile. Si tu exeque un action, iste cambiamentos essera perdite.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
ia: Tu ha seligite un action, ma tu non ha salveguardate le cambiamentos in certe campos. Per favor clicca OK pro salveguardar los. Tu debera re-exequer le action.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
ia: Tu ha seligite un action, e tu non ha facite cambiamentos in alcun campo. Tu probabilemente cerca le button Va e non le button Salveguardar.

en: Now
ia: Ora

en: Choose a time
ia: Selige un hora

en: Midnight
ia: Medienocte

en: Noon
ia: Mediedie

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Today
ia: Hodie

en: Yesterday
ia: Heri

en: Tomorrow
ia: Deman

en: Show
ia: Monstrar

en: Hide
ia: Celar
