django - en to ia translation catalogue (120 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
ia: %(count)d %(items)s delite con successo.

en: Cannot delete %(name)s
ia: Non pote deler %(name)s

en: Are you sure?
ia: Es tu secur?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
ia: Deler le %(verbose_name_plural)s seligite

en: All
ia: Totes

en: Yes
ia: Si

en: Unknown
ia: Incognite

en: Any date
ia: Omne data

en: Today
ia: Hodie

en: Past 7 days
ia: Ultime 7 dies

en: This month
ia: Iste mense

en: This year
ia: Iste anno

en: Add another %(verbose_name)s
ia: Adder un altere %(verbose_name)s

en: Remove
ia: Remover

en: action time
ia: hora de action

en: object id
ia: id de objecto

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/3/library/functions.html#repr)
en: object repr
ia: repr de objecto

en: action flag
ia: marca de action

en: change message
ia: message de cambio

en: log entry
ia: entrata de registro

en: log entries
ia: entratas de registro

en: Added "%(object)s".
ia: "%(object)s" addite.

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
ia: "%(object)s" cambiate - %(changes)s

en: Deleted "%(object)s."
ia: "%(object)s" delite.

en: LogEntry Object
ia: Objecto LogEntry

en: and
ia: e

en: No fields changed.
ia: Nulle campo cambiate.

en: None
ia: Nulle

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
ia: Es necessari seliger elementos pro poter exequer actiones. Nulle elemento ha essite cambiate.

en: No action selected.
ia: Nulle action seligite.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
ia: Le %(name)s "%(obj)s" ha essite delite con successo.

en: Add %s
ia: Adder %s

en: Change %s
ia: Cambiar %s

en: Database error
ia: Error in le base de datos

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
ia[0]: %(count)s %(name)s cambiate con successo.
ia[1]: %(count)s %(name)s cambiate con successo.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
ia[0]: %(total_count)s seligite
ia[1]: Tote le %(total_count)s seligite

en: 0 of %(cnt)s selected
ia: 0 de %(cnt)s seligite

en: Change history: %s
ia: Historia de cambiamentos: %s

en: Django site admin
ia: Administration del sito Django

en: Django administration
ia: Administration de Django

en: Site administration
ia: Administration del sito

en: Log in
ia: Aperir session

en: Page not found
ia: Pagina non trovate

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
ia: Regrettabilemente, le pagina requestate non poteva esser trovate.

en: Home
ia: Initio

en: Server error
ia: Error del servitor

en: Server error (500)
ia: Error del servitor (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
ia: Error del servitor <em>(500)</em>

en: Run the selected action
ia: Exequer le action seligite

en: Go
ia: Va

en: Click here to select the objects across all pages
ia: Clicca hic pro seliger le objectos in tote le paginas

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
ia: Seliger tote le %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
ia: Rader selection

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
ia: Primo, specifica un nomine de usator e un contrasigno. Postea, tu potera modificar plus optiones de usator.

en: Enter a username and password.
ia: Specifica un nomine de usator e un contrasigno.

en: Change password
ia: Cambiar contrasigno

en: Please correct the error below.
ia: Per favor corrige le errores sequente.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
ia: Specifica un nove contrasigno pro le usator <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
ia: Benvenite,

en: Log out
ia: Clauder session

en: Add %(name)s
ia: Adder %(name)s

en: History
ia: Historia

en: View on site
ia: Vider in sito

en: Filter
ia: Filtro

en: Remove from sorting
ia: Remover del ordination

en: Sorting priority: %(priority_number)s
ia: Prioritate de ordination: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
ia: Alternar le ordination

en: Delete
ia: Deler

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ia: Deler le %(object_name)s '%(escaped_object)s' resultarea in le deletion de objectos associate, me tu conto non ha le permission de deler objectos del sequente typos:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
ia: Deler le %(object_name)s '%(escaped_object)s' necessitarea le deletion del sequente objectos associate protegite:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
ia: Es tu secur de voler deler le %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Tote le sequente objectos associate essera delite:

en: Yes, I'm sure
ia: Si, io es secur

en: Delete multiple objects
ia: Deler plure objectos

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ia: Deler le %(objects_name)s seligite resultarea in le deletion de objectos associate, ma tu conto non ha le permission de deler objectos del sequente typos:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
ia: Deler le %(objects_name)s seligite necessitarea le deletion del sequente objectos associate protegite:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
ia: Es tu secur de voler deler le %(objects_name)s seligite? Tote le sequente objectos e le objectos associate a illo essera delite:

en: Change
ia: Cambiar

en: Delete?
ia: Deler?

en:  By %(filter_title)s
ia:  Per %(filter_title)s

en: Add
ia: Adder

en: You don't have permission to edit anything.
ia: Tu non ha le permission de modificar alcun cosa.

en: None available
ia: Nihil disponibile

en: Unknown content
ia: Contento incognite

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
ia: Il ha un problema con le installation del base de datos. Assecura te que le tabellas correcte ha essite create, e que le base de datos es legibile pro le usator appropriate.

en: Forgotten your password or username?
ia: Contrasigno o nomine de usator oblidate?

en: Date/time
ia: Data/hora

en: User
ia: Usator

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
ia: Iste objecto non ha un historia de cambiamentos. Illo probabilemente non esseva addite per medio de iste sito administrative.

en: Show all
ia: Monstrar toto

en: Save
ia: Salveguardar

en: Search
ia: Cercar

en: %(counter)s result | %(counter)s results
ia[0]: %(counter)s resultato
ia[1]: %(counter)s resultatos

en: %(full_result_count)s total
ia: %(full_result_count)s in total

en: Save as new
ia: Salveguardar como nove

en: Save and add another
ia: Salveguardar e adder un altere

en: Save and continue editing
ia: Salveguardar e continuar le modification

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
ia: Gratias pro haber passate un tempore agradabile con iste sito web.

en: Log in again
ia: Aperir session de novo

en: Password change
ia: Cambio de contrasigno

en: Your password was changed.
ia: Tu contrasigno ha essite cambiate.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ia: Per favor specifica tu ancian contrasigno, pro securitate, e postea specifica tu nove contrasigno duo vices pro verificar que illo es scribite correctemente.

en: Change my password
ia: Cambiar mi contrasigno

en: Password reset
ia: Reinitialisar contrasigno

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ia: Tu contrasigno ha essite reinitialisate. Ora tu pote aperir session.

en: Password reset confirmation
ia: Confirmation de reinitialisation de contrasigno

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ia: Per favor scribe le nove contrasigno duo vices pro verificar que illo es scribite correctemente.

en: New password:
ia: Nove contrasigno:

en: Confirm password:
ia: Confirma contrasigno:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ia: Le ligamine pro le reinitialisation del contrasigno esseva invalide, forsan perque illo ha jam essite usate. Per favor submitte un nove demanda de reinitialisation del contrasigno.

en: Please go to the following page and choose a new password:
ia: Per favor va al sequente pagina pro eliger un nove contrasigno:

en: Your username, in case you've forgotten:
ia: Tu nomine de usator, in caso que tu lo ha oblidate:

en: Thanks for using our site!
ia: Gratias pro usar nostre sito!

en: The %(site_name)s team
ia: Le equipa de %(site_name)s

en: Reset my password
ia: Reinitialisar mi contrasigno

en: All dates
ia: Tote le datas

en: Select %s
ia: Selige %s

en: Select %s to change
ia: Selige %s a modificar

en: Date:
ia: Data:

en: Time:
ia: Hora:

en: Lookup
ia: Recerca
