django - en to io translation catalogue (133 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
io: %(count)d %(items)s eliminesis sucesoze.

en: Cannot delete %(name)s
io: Onu ne povas eliminar %(name)s

en: Are you sure?
io: Ka vu esas certa?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
io: Eliminar selektita %(verbose_name_plural)s

en: All
io: Omni

en: Unknown
io: Nekonocato

en: Any date
io: Irga dato

en: Today
io: Hodie

en: Past 7 days
io: 7 antea dii

en: This month
io: Ca monato

en: This year
io: Ca yaro

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
io: Skribez la korekta %(username)s e pasvorto di kelka staff account. Remarkez ke both feldi darfas rikonocar miniskulo e mayuskulo.

en: Action:
io: Ago:

en: Add another %(verbose_name)s
io: Agregar altra %(verbose_name)s

en: Remove
io: Eliminar

en: action time
io: horo dil ago

en: object id
io: id dil objekto

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/3/library/functions.html#repr)
en: object repr
io: repr dil objekto

en: action flag
io: flago dil ago

en: change message
io: chanjar mesajo

en: log entry
io: logo informo

en: log entries
io: logo informi

en: Added "%(object)s".
io: "%(object)s" agregesis.

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
io: "%(object)s" chanjesis - %(changes)s

en: Deleted "%(object)s."
io: "%(object)s" eliminesis.

en: LogEntry Object
io: LogEntry Objekto

en: and
io: e

en: No fields changed.
io: Nula feldo chanjesis.

en: None
io: Nula

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
io: Onu devas selektar la objekti por aplikar oli irga ago. Nula objekto chanjesis.

en: No action selected.
io: Nula ago selektesis.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
io: La %(name)s "%(obj)s" eliminesis  sucesoze.

en: Add %s
io: Agregar %s

en: Change %s
io: Chanjar %s

en: Database error
io: Eroro del datumaro

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
io[0]: %(count)s %(name)s chanjesis sucesoze.
io[1]: %(count)s %(name)s chanjesis sucesoze.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
io[0]: %(total_count)s selektita
io[1]: La %(total_count)s selektita

en: 0 of %(cnt)s selected
io: Selektita 0 di %(cnt)s

en: Change history: %s
io: Modifikuro historio: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
io: Por eliminar %(class_name)s %(instance)s on mustas eliminar la sequanta protektita objekti relatita: %(related_objects)s

en: Django site admin
io: Django situo admin

en: Django administration
io: Django administreyo

en: Site administration
io: Administrayo dil ret-situo

en: Log in
io: Startar sesiono

en: Page not found
io: La pagino ne renkontresis

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
io: Pardonez, ma la demandita pagino ne renkontresis.

en: Home
io: Hemo

en: Server error
io: Eroro del servilo

en: Server error (500)
io: Eroro del servilo (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
io: Eroro del servilo <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
io: Eroro eventis. Ico informesis per e-posto a la administranti dil ret-situo e la eroro esos korektigata balde. Danko pro vua pacienteso.

en: Run the selected action
io: Exekutar la selektita ago

en: Go
io: Irar

en: Click here to select the objects across all pages
io: Kliktez hike por selektar la objekti di omna pagini

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
io: Selektar omna %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
io: Desfacar selekto

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
io: Unesme, skribez uzer-nomo ed pasvorto. Pos, vu povos modifikar altra uzer-selekto.

en: Enter a username and password.
io: Skribez uzer-nomo ed pasvorto.

en: Change password
io: Chanjar pasvorto

en: Please correct the error below.
io: Korektigez la eroro infre.

en: Please correct the errors below.
io: Korektigez la erori infre.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
io: Skribez nova pasvorto por la uzero <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
io: Bonvenez,

en: Documentation
io: Dokumento

en: Log out
io: Klozar sesiono

en: Add %(name)s
io: Agregar %(name)s

en: History
io: Historio

en: View on site
io: Vidar en la ret-situo

en: Filter
io: Filtrar

en: Remove from sorting
io: Eskartar de klasifiko

en: Sorting priority: %(priority_number)s
io: Precedo dil klasifiko: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
io: Aktivar/desaktivar klasifiko

en: Delete
io: Eliminar

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
io: Eliminar la %(object_name)s '%(escaped_object)s' eliminos relatita objekti, ma vua account ne havas permiso por eliminar la sequanta objekti:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
io: Eliminar la %(object_name)s '%(escaped_object)s' eliminus la sequanta protektita objekti relatita:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
io: Ka vu volas eliminar la %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Omna sequanta objekti relatita eliminesos:

en: Yes, I'm sure
io: Yes, me esas certa

en: Delete multiple objects
io: Eliminar multopla objekti

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
io: Eliminar la selektita %(objects_name)s eliminos relatita objekti, ma vua account ne havas permiso por eliminar la sequanta objekti:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
io: Eliminar la selektita %(objects_name)s eliminos la sequanta protektita objekti relatita:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
io: Ka vu volas eliminar la selektita %(objects_name)s? Omna sequanta objekti ed olia relatita objekti eliminesos:

en: Change
io: Modifikar

en: Delete?
io: Ka eliminar?

en:  By %(filter_title)s
io: Per %(filter_title)s

en: Models in the %(name)s application
io: Modeli en la %(name)s apliko

en: Add
io: Agregar

en: You don't have permission to edit anything.
io: Vu ne havas permiso por facar modifiki.

en: None available
io: Nulo disponebla

en: Unknown content
io: Nekonocata kontenajo

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
io: Vua datumaro instaluro esas defektiva. Verifikez ke la datumaro tabeli kreadesis e ke la uzero havas permiso por lektar la datumaro.

en: Forgotten your password or username?
io: Ka vu obliviis vua pasvorto od uzer-nomo?

en: Date/time
io: Dato/horo

en: User
io: Uzero

en: Action
io: Ago

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
io: Ica objekto ne havas chanjo-historio. Olu forsan ne agregesis per ica administrala ret-situo.

en: Show all
io: Montrar omni

en: Save
io: Salvar

en: Search
io: Serchar

en: %(counter)s result | %(counter)s results
io[0]: %(counter)s resulto
io[1]: %(counter)s resulti

en: %(full_result_count)s total
io: %(full_result_count)s totala

en: Save as new
io: Salvar kom nova

en: Save and add another
io: Salvar ed agregar altra

en: Save and continue editing
io: Salvar e durar la modifiko

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
io: Danko pro vua spensita tempo en la ret-situo hodie.

en: Log in again
io: Ristartar sesiono

en: Password change
io: Pasvorto chanjo

en: Your password was changed.
io: Vua pasvorto chanjesis.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
io: Por kauciono, skribez vua anta pasvorto e pos skribez vua nova pasvorto dufoye por verifikar ke olu skribesis korekte.

en: Change my password
io: Modifikar mea pasvorto

en: Password reset
io: Pasvorto chanjo

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
io: Vua pasvorto chanjesis. Vu darfas startar sesiono nun.

en: Password reset confirmation
io: Pasvorto chanjo konfirmo

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
io: Skribez vua nova pasvorto dufoye por verifikar ke olu skribesis korekte.

en: New password:
io: Nova pasvorto:

en: Confirm password:
io: Konfirmez pasvorto:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
io: La link por chanjar pasvorto ne esis valida, forsan pro ke olu ja uzesis. Demandez nova pasvorto chanjo.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
io: Se vu ne recevas mesajo, verifikez ke vu skribis la sama e-posto adreso uzita por vua registro e lektez vua spam mesaji.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
io: Vu esas recevanta ica mesajo pro ke vu demandis pasvorto chanjo por vua uzero account che %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
io: Irez al sequanta pagino e selektez nova pasvorto:

en: Your username, in case you've forgotten:
io: Vua uzernomo, se vu obliviis olu:

en: Thanks for using our site!
io: Danko pro uzar nia ret-situo!

en: The %(site_name)s team
io: La equipo di %(site_name)s

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll email instructions for setting a new one.
io: Ka vu obliviis vua pasvorto? Skribez vua e-posto adreso infre e ni sendos instrucioni por kreadar nova pasvorto.

en: Email address:
io: E-postala adreso:

en: Reset my password
io: Chanjar mea pasvorto

en: All dates
io: Omna dati

en: Select %s
io: Selektar %s

en: Select %s to change
io: Selektar %s por chanjar

en: Date:
io: Dato:

en: Time:
io: Horo:

en: Lookup
io: Serchado

en: Currently:
io: Aktuale

en: Change:
io: Chanjo:
