django - en to km translation catalogue (81 entries)

en: Are you sure?
km: តើលោកអ្នកប្រាកដទេ?

en: All
km: ទាំងអស់

en: Yes
km: យល់ព្រម

en: No
km: មិនយល់ព្រម

en: Unknown
km: មិន​ដឹង

en: Any date
km: កាល​បរិច្ឆេទណាមួយ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Past 7 days
km: ៧​ថ្ងៃ​កន្លង​មក

en: This month
km: ខែ​នេះ

en: This year
km: ឆ្នាំ​នេះ

en: Remove
km: លប់ចេញ

en: action time
km: ពេលវេលាប្រតិបត្តិការ

en: object id
km: លេខ​សំគាល់​កម្មវិធី (object id)

en: action flag
km: សកម្មភាព

en: change message
km: ផ្លាស់ប្តូរ

en: log entry
km: កំណត់ហេតុ

en: log entries
km: កំណត់ហេតុ

en: and
km: និង

en: No fields changed.
km: ពុំមានទិន្នន័យត្រូវបានផ្លាស់ប្តូរ។

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
km: ឈ្មោះកម្មវិធី %(name)s "%(obj)s" ត្រូវបានលប់ដោយជោគជ័យ។

en: Add %s
km: បន្ថែម %s

en: Change %s
km: ផ្លាស់ប្តូរ %s

en: Database error
km: ទិន្នន័យមូលដ្ឋានមានបញ្ហា

en: Change history: %s
km: សកម្មភាពផ្លាស់ប្តូរកន្លងមក : %s

en: Django site admin
km: ទំព័រគ្រប់គ្រងរបស់ Django

en: Django administration
km: ការ​គ្រប់គ្រង​របស់ ​Django

en: Site administration
km: ទំព័រគ្រប់គ្រង

en: Log in
km: ពិនិត្យចូល

en: Page not found
km: ទំព័រ​ដែល​លោកអ្នកចង់​រក​នេះពុំមាន​នៅក្នុងម៉ាស៊ីនរបស់យើងខ្ញុំទេ

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
km: សួមអភ័យទោស ទំព័រ​ដែល​លោកអ្នកចង់​រក​នេះពុំមាន​នឹងក្នុងម៉ាស៊ីនរបស់យើងខ្ញុំទេ

en: Home
km: គេហទំព័រ

en: Server error
km: ម៉ាស៊ីនផ្តល់សេវាកម្ម​ មានបញ្ហា

en: Server error (500)
km: ម៉ាស៊ីនផ្តល់សេវាកម្ម​ មានបញ្ហា (៥០០)

en: Server Error <em>(500)</em>
km: ម៉ាស៊ីនផ្តល់សេវាកម្ម​ មានបញ្ហា  <em>(៥០០)</em>

en: Go
km: ស្វែងរក

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
km: តំបូងសូមបំពេញ ឈ្មោះជាសមាជិក និង ពាក្យសំងាត់​។ បន្ទាប់មកលោកអ្នកអាចបំពេញបន្ថែមជំរើសផ្សេងៗទៀតបាន។

en: Change password
km: ផ្លាស់ប្តូរពាក្យសំងាត់

en: Welcome,
km: សូមស្វាគមន៏

en: Documentation
km: ឯកសារ

en: Log out
km: ចាកចេញ

en: Add %(name)s
km: បន្ថែម %(name)s

en: History
km: សកម្មភាព​កន្លង​មក

en: View on site
km: មើលនៅលើគេហទំព័រដោយផ្ទាល់

en: Filter
km: ស្វែងរកជាមួយ

en: Delete
km: លប់

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
km: ការលប់ %(object_name)s '%(escaped_object)s' អាចធ្វើអោយ​កម្មវិធីដែលពាក់​ព័ន្ធបាត់បង់ ។ ក៏ប៉ន្តែលោកអ្នក​ពុំមាន​សិទ្ធិលប់​កម្មវិធី​ប្រភេទនេះទេ។

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
km: តើលោកអ្នកប្រាកដជាចង់លប់ %(object_name)s "%(escaped_object)s"? ការលប់ %(object_name)s '%(escaped_object)s' អាចធ្វើអោយ​កម្មវិធីដែលពាក់​ព័ន្ធបាត់បង់។

en: Yes, I'm sure
km: ខ្ញុំច្បាស់​ជាចង់លប់

en: Change
km: ផ្លាស់ប្តូរ

en:  By %(filter_title)s
km: ដោយ​  %(filter_title)s

en: Add
km: បន្ថែម

en: You don't have permission to edit anything.
km: លោកអ្នកពុំមានសិទ្ធិ ផ្លាស់​ប្តូរ ទេ។

en: None available
km: គ្មាន

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
km: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​​​ របស់លោកអ្នក មានបញ្ហា។ តើ លោកអ្នកបាន បង្កើត តារាង​ របស់មូលដ្ឋានទិន្នន័យ​ ហើយឬនៅ? តើ​ លោកអ្នកប្រាកដថាសមាជិកអាចអានមូលដ្ឋានទិន្នន័យនេះ​​បានឬទេ?

en: User
km: សមាជិក

en: Action
km: សកម្មភាព

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
km: កម្មវិធីនេះមិនមានសកម្មភាព​កន្លងមកទេ។ ប្រហែលជាសកម្មភាពទាំងនេះមិនបានធ្វើនៅទំព័រគ្រប់គ្រងនេះ។

en: Show all
km: បង្ហាញទាំងអស់

en: Save
km: រក្សាទុក

en: %(full_result_count)s total
km: សរុបទាំងអស់ %(full_result_count)s

en: Save as new
km: រក្សាទុក

en: Save and add another
km: រក្សាទុក ហើយ បន្ថែម​ថ្មី

en: Save and continue editing
km: រក្សាទុក ហើយ កែឯកសារដដែល

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
km: សូមថ្លែងអំណរគុណ ដែលបានចំណាយ ពេលវេលាដ៏មានតំលៃ របស់លោកអ្នកមកទស្សនាគេហទំព័ររបស់យើងខ្ញុំ

en: Log in again
km: ពិនិត្យចូលម្តងទៀត

en: Password change
km: ផ្លាស់ប្តូរពាក្យសំងាត់

en: Your password was changed.
km: ពាក្យសំងាត់របស់លោកអ្នកបានផ្លាស់ប្តូរហើយ

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
km: សូមបំពេញពាក្យសំងាត់ចាស់របស់លោកអ្នក។ ដើម្បីសុវត្ថភាព សូមបំពេញពាក្យសំងាត់ថ្មីខាងក្រោមពីរដង។

en: Change my password
km: ផ្លាស់ប្តូរពាក្យសំងាត់

en: Password reset
km: ពាក្យសំងាត់បានកំណត់សារជាថ្មី

en: New password:
km: ពាក្យសំងាត់ថ្មី

en: Confirm password:
km: បំពេញពាក្យសំងាត់ថ្មីម្តងទៀត

en: Your username, in case you've forgotten:
km: ឈ្មោះជាសមាជិកក្នុងករណីភ្លេច:

en: Thanks for using our site!
km: សូមអរគុណដែលបានប្រើប្រាស់សេវាកម្មរបស់យើងខ្ញុំ

en: The %(site_name)s team
km: ក្រុមរបស់គេហទំព័រ %(site_name)s

en: Reset my password
km: កំណត់ពាក្យសំងាត់សារជាថ្មី

en: All dates
km: កាលបរិច្ឆេទទាំងអស់

en: Select %s
km: ជ្រើសរើស %s

en: Select %s to change
km: ជ្រើសរើស %s ដើម្បីផ្លាស់ប្តូរ

en: Date:
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Time:
km: ម៉ោង
