django - en to lb translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lb: Jo

en: No
lb: Nee

en: Unknown
lb: Onbekannt

en: Any date
lb: Iergendeen Datum

en: Today
lb: Haut

en: Past 7 days
lb: Läscht 7 Deeg

en: This month
lb: Dëse Mount

en: This year
lb: Dëst Joer

en: Action:
lb: Aktioun:

en: Delete
lb: Läschen

en: Change
lb: Änner
