django - en to lt translation catalogue (173 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
lt: Sėkmingai ištrinta %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
lt: Ištrinti %(name)s negalima

en: Are you sure?
lt: Ar esate tikras?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
lt: Ištrinti pasirinktus %(verbose_name_plural)s

en: Administration
lt: Administravimas

en: All
lt: Visi

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Any date
lt: Betkokia data

en: Today
lt: Šiandien

en: Past 7 days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: No date
lt: Nėra datos

en: Has date
lt: Turi datą

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
lt: Prašome įvesti tinkamą personalo paskyros %(username)s ir slaptažodį. Atminkite, kad abu laukeliai yra jautrūs raidžių dydžiui.

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Add another %(verbose_name)s
lt: Pridėti dar viena %(verbose_name)s

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Addition
lt: Pridėjimas

en: Change
lt: Pakeisti

en: Deletion
lt: Pašalinimas

en: action time
lt: veiksmo laikas

en: user
lt: vartotojas

en: content type
lt: turinio tipas

en: object id
lt: objekto id

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
lt: objekto repr

en: action flag
lt: veiksmo žymė

en: change message
lt: pakeisti žinutę

en: log entry
lt: log įrašas

en: log entries
lt: log įrašai

en: Added "%(object)s".
lt: „%(object)s“ pridėti.

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
lt: Pakeisti „%(object)s“ - %(changes)s

en: Deleted "%(object)s."
lt: „%(object)s“ ištrinti.

en: LogEntry Object
lt: LogEntry objektas

en: Added {name} "{object}".
lt: Pridėtas {name} "{object}".

en: Added.
lt: Pridėta.

en: and
lt: ir

en: Changed {fields} for {name} "{object}".
lt: Pakeisti {fields} arba {name} "{object}".

en: Changed {fields}.
lt: Pakeisti {fields}.

en: Deleted {name} "{object}".
lt: Pašalintas {name} "{object}".

en: No fields changed.
lt: Nei vienas laukas nepakeistas

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
lt: Nuspauskite "Control", arba "Command" Mac kompiuteriuose, kad pasirinkti daugiau nei vieną.

en: The {name} "{obj}" was added successfully.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pridėtas.

en: You may edit it again below.
lt: Galite tai dar kartą redaguoti žemiau.

en: The {name} "{obj}" was added successfully. You may add another {name} below.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pridėtas. Galite pridėti kitą {name} žemiau.

en: The {name} "{obj}" was changed successfully. You may edit it again below.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pakeistas. Galite jį koreguoti žemiau.

en: The {name} "{obj}" was added successfully. You may edit it again below.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pridėtas. Galite jį vėl redaguoti žemiau.

en: The {name} "{obj}" was changed successfully. You may add another {name} below.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pakeistas. Galite pridėti kitą {name} žemiau.

en: The {name} "{obj}" was changed successfully.
lt: {name} "{obj}" buvo sėkmingai pakeistas.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
lt: Įrašai turi būti pasirinkti, kad būtų galima atlikti veiksmus. Įrašai pakeisti nebuvo.

en: No action selected.
lt: Veiksmai atlikti nebuvo.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
lt: %(name)s "%(obj)s" sėkmingai ištrintas.

en: %(name)s with ID "%(key)s" doesn't exist. Perhaps it was deleted?
lt: %(name)s su ID "%(key)s" neegzistuoja. Gal tai buvo ištrinta?

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Change %s
lt: Pakeisti %s

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: Database error
lt: Duomenų bazės klaida

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
lt[0]: %(count)s %(name)s sėkmingai pakeistas.
lt[1]: %(count)s %(name)s sėkmingai pakeisti.
lt[2]: %(count)s %(name)s
lt[3]: %(count)s %(name)s

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
lt[0]: %(total_count)s pasirinktas
lt[1]: %(total_count)s pasirinkti
lt[2]: Visi %(total_count)s pasirinkti
lt[3]: Visi %(total_count)s pasirinkti

en: 0 of %(cnt)s selected
lt: 0 iš %(cnt)s pasirinkta

en: Change history: %s
lt: Pakeitimų istorija: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
lt: %(class_name)s %(instance)s šalinimas reikalautų pašalinti apsaugotus susijusius objektus: %(related_objects)s

en: Django site admin
lt: Django tinklalapio administravimas

en: Django administration
lt: Django administravimas

en: Site administration
lt: Tinklalapio administravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: %(app)s administration
lt: %(app)s administravimas

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
lt: Atsiprašome, bet prašytas puslapis nerastas.

en: Home
lt: Pradinis

en: Server error
lt: Serverio klaida

en: Server error (500)
lt: Serverio klaida (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
lt: Serverio klaida <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
lt: Netikėta klaida. Apie ją buvo pranešta administratoriams el. paštu ir ji turėtų būti greitai sutvarkyta. Dėkui už kantrybę.

en: Run the selected action
lt: Vykdyti pasirinktus veiksmus

en: Go
lt: Vykdyti

en: Click here to select the objects across all pages
lt: Spauskite čia norėdami pasirinkti visus įrašus

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
lt: Pasirinkti visus %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
lt: Atstatyti į pradinę būseną

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
lt: Pirmiausia įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį. Tada galėsite keisti daugiau naudotojo nustatymų.

en: Enter a username and password.
lt: Įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Change password
lt: Keisti slaptažodį

en: Please correct the error below.
lt: Prašome ištaisyti žemiau esančią klaidą.

en: Please correct the errors below.
lt: Ištaisykite žemiau esančias klaidas.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
lt: Įveskite naują slaptažodį naudotojui <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
lt: Sveiki,

en: View site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Add %(name)s
lt: Naujas %(name)s

en: History
lt: Istorija

en: View on site
lt: Matyti tinklalapyje

en: Filter
lt: Filtras

en: Remove from sorting
lt: Pašalinti iš rikiavimo

en: Sorting priority: %(priority_number)s
lt: Rikiavimo prioritetas: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
lt: Perjungti rikiavimą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lt: Trinant %(object_name)s '%(escaped_object)s' turi būti ištrinti ir susiję objektai, bet tavo vartotojas neturi teisių ištrinti šių objektų:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
lt: Ištrinant %(object_name)s '%(escaped_object)s' būtų ištrinti šie apsaugoti ir susiję objektai:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
lt: Ar este tikri, kad norite ištrinti %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Visi susiję objektai bus ištrinti:

en: Objects
lt: Objektai

en: Yes, I'm sure
lt: Taip, esu tikras

en: No, take me back
lt: Ne, grįžti atgal

en: Delete multiple objects
lt: Ištrinti kelis objektus

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lt: Ištrinant pasirinktą %(objects_name)s būtų ištrinti susiję objektai, tačiau jūsų vartotojas neturi reikalingų teisių ištrinti šiuos objektų tipus:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
lt: Ištrinant pasirinktus %(objects_name)s būtų ištrinti šie apsaugoti ir susiję objektai:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
lt: Ar esate tikri, kad norite ištrinti pasirinktus %(objects_name)s? Sekantys pasirinkti bei susiję objektai bus ištrinti:

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Delete?
lt: Ištrinti?

en:  By %(filter_title)s
lt:  Pagal %(filter_title)s

en: Summary
lt: Santrauka

en: Models in the %(name)s application
lt: %(name)s aplikacijos modeliai

en: Add
lt: Pridėti

en: You don't have permission to view or edit anything.
lt: Jūs neturite teisių peržiūrai ir redagavimui.

en: Recent actions
lt: Paskutiniai veiksmai

en: My actions
lt: Mano veiksmai

en: None available
lt: Nėra prieinamų

en: Unknown content
lt: Nežinomas turinys

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
lt: Kažkas yra negerai su jūsų duomenų bazės instaliacija. Įsitikink, kad visos reikalingos lentelės sukurtos ir vartotojas turi teises skaityti duomenų bazę.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
lt: Jūs esate prisijungęs kaip %(username)s, bet neturite teisių patekti į šį puslapį. Ar norėtumete prisijungti su kitu vartotoju?

en: Forgotten your password or username?
lt: Pamiršote slaptažodį ar vartotojo vardą?

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: User
lt: Naudotojas

en: Action
lt: Veiksmas

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
lt: Šis objektas neturi pakeitimų istorijos. Tikriausiai jis buvo pridėtas ne per administravimo puslapį.

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Popup closing…
lt: Iškylantysis langas užsidaro...

en: Search
lt: Ieškoti

en: %(counter)s result | %(counter)s results
lt[0]: %(counter)s rezultatas
lt[1]: %(counter)s rezultatai
lt[2]: %(counter)s rezultatai
lt[3]: %(counter)s rezultatai

en: %(full_result_count)s total
lt: %(full_result_count)s iš viso

en: Save as new
lt: Išsaugoti kaip naują

en: Save and add another
lt: Išsaugoti ir pridėti naują

en: Save and continue editing
lt: Išsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Save and view
lt: Išsaugoti ir peržiūrėti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Change selected %(model)s
lt: Keisti pasirinktus %(model)s

en: Add another %(model)s
lt: Pridėti dar vieną %(model)s

en: Delete selected %(model)s
lt: Pašalinti pasirinktus %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
lt: Dėkui už šiandien tinklalapyje turiningai praleistą laiką.

en: Log in again
lt: Prisijungti dar kartą

en: Password change
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Your password was changed.
lt: Jūsų slaptažodis buvo pakeistas.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lt: Saugumo sumetimais įveskite seną slaptažodį ir tada du kartus naują, kad įsitikinti, jog nesuklydote rašydamas

en: Change my password
lt: Keisti mano slaptažodį

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atstatymas

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
lt: Jūsų slaptažodis buvo išsaugotas. Dabas galite prisijungti.

en: Password reset confirmation
lt: Slaptažodžio atstatymo patvirtinimas

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lt: Įveskite naująjį slaptažodį du kartus, taip užtikrinant, jog nesuklydote rašydami.

en: New password:
lt: Naujasis slaptažodis:

en: Confirm password:
lt: Slaptažodžio patvirtinimas:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
lt: Slaptažodžio atstatymo nuoroda buvo negaliojanti, nes ji tikriausiai jau buvo panaudota. Prašykite naujo slaptažodžio pakeitimo.

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
lt: Jei egzistuoja vartotojas su jūsų įvestu elektroninio pašto adresu, išsiųsime jums slaptažodžio nustatymo instrukcijas . Instrukcijas turėtumėte gauti netrukus.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
lt: Jei el. laiško negavote, prašome įsitikinti ar įvedėte tą el. pašto adresą kuriuo registravotės ir patikrinkite savo šlamšto aplanką.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
lt: Jūs gaunate šį laišką nes prašėte paskyros slaptažodžio atkūrimo %(site_name)s svetainėje.

en: Please go to the following page and choose a new password:
lt: Prašome eiti į šį puslapį ir pasirinkti naują slaptažodį:

en: Your username, in case you've forgotten:
lt: Jūsų naudotojo vardas, jei netyčia jį užmiršote:

en: Thanks for using our site!
lt: Dėkui, kad naudojatės mūsų tinklalapiu!

en: The %(site_name)s team
lt: %(site_name)s komanda

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll email instructions for setting a new one.
lt: Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo el. pašto adresą ir mes išsiųsime laišką su instrukcijomis kaip nustatyti naują slaptažodį.

en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: Reset my password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: All dates
lt: Visos datos

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select %s to change
lt: Pasirinkite %s kurį norite keisti

en: Select %s to view
lt: Pasirinkti %s peržiūrai

en: Date:
lt: Data:

en: Time:
lt: Laikas:

en: Lookup
lt: Paieška

en: Currently:
lt: Šiuo metu:

en: Change:
lt: Pakeisti:
