django - en to lv translation catalogue (57 entries)

en: Available %s
lv: Pieejams %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
lv: Šis ir saraksts ar pieejamajiem %s. Tev ir jāizvēlas atbilstošās vērtības atzīmējot izvēlēs zemāk esošajā sarakstā un pēc tam spiežot pogu "Izvēlēties", lai pārvietotu starp izvēļu sarakstiem.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
lv: Raksti šajā logā, lai filtrētu zemāk esošo sarakstu ar pieejamajiem %s.

en: Filter
lv: Filtrs

en: Choose all
lv: Izvēlēties visu

en: Click to choose all %s at once.
lv: Izvēlies, lai pievienotu visas %s izvēles vienā reizē.

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Remove
lv: Izņemt

en: Chosen %s
lv: Izvēlies %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
lv: Šis ir saraksts ar izvēlētajiem %s. Tev ir jāizvēlas atbilstošās vērtības atzīmējot izvēlēs zemāk esošajā sarakstā un pēc tam spiežot pogu "Izņemt", lai izņemtu no izvēlēto ierakstu saraksta.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
lv: Rakstiet šajā laukā, lai filtrētu atlasīto %s sarakstu.

en: Remove all
lv: Izņemt visu

en: Click to remove all chosen %s at once.
lv: Izvēlies, lai izņemtu visas %s izvēles vienā reizē.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
lv[0]: %s atlasītās opcijas nav redzamas
lv[1]: %s atlasītā opcija nav redzama
lv[2]: %s atlasītās opcijas nav redzamas

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
lv[0]: %(sel)s no %(cnt)s izvēlēts
lv[1]: %(sel)s no %(cnt)s izvēlēti
lv[2]: %(sel)s no %(cnt)s izvēlēti

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
lv: Jūs neesat saglabājis izmaiņas rediģējamiem laukiem. Ja jūs tagad izpildīsiet izvēlēto darbību, šīs izmaiņas netiks saglabātas.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
lv: Jūs esiet izvēlējies veikt darbību, bet neesiet saglabājis veiktās izmaiņas. Lūdzu nospiediet OK, lai saglabātu. Šo darbību jums nāksies izpildīt vēlreiz.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
lv: Jūs esiet izvēlējies veikt darbību un neesiet mainījis nevienu lauku. Jūs droši vien meklējiet pogu 'Aiziet' nevis 'Saglabāt'.

en: Now
lv: Tagad

en: Midnight
lv: Pusnakts

en: 6 a.m.
lv: 06.00

en: Noon
lv: Pusdienas laiks

en: 6 p.m.
lv: 6:00

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
lv[0]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundas pirms servera laika.
lv[1]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundu pirms servera laika.
lv[2]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundas pirms servera laika.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
lv[0]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundas pēc servera laika.
lv[1]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundu pēc servera laika.
lv[2]: Piezīme: Tavs laiks ir %s stundas pēc servera laika.

en: Choose a Time
lv: Izvēlies laiku

en: Choose a time
lv: Izvēlieties laiku

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Today
lv: Šodien

en: Choose a Date
lv: Izvēlies datumu

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Tomorrow
lv: Rīt

en: January
lv: janvāris

en: February
lv: februāris

en: March
lv: marts

en: April
lv: aprīlis

en: May
lv: maijs

en: June
lv: jūnijs

en: July
lv: jūlijs

en: August
lv: augusts

en: September
lv: septembris

en: October
lv: oktobris

en: November
lv: novembris

en: December
lv: decembris

[ctx: abbrev. month May]
en: May
lv: Mai

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
lv: Jūn

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
lv: Jūl

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
lv: Okt

[ctx: one letter Sunday]
en: S
lv: Sv

[ctx: one letter Monday]
en: M
lv: Pr

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
lv: O

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
lv: T

[ctx: one letter Thursday]
en: T
lv: C

[ctx: one letter Friday]
en: F
lv: Pk

[ctx: one letter Saturday]
en: S
lv: Se

en: Show
lv: Parādīt

en: Hide
lv: Slēpt
