django - en to mn translation catalogue (51 entries)

en: Available %s
mn: Боломжтой %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
mn: Энэ %s жагсаалт нь боломжит утгын жагсаалт. Та аль нэгийг нь сонгоод "Сонгох" дээр дарж нөгөө хэсэгт оруулах боломжтой.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
mn: Энэ нүдэнд бичээд дараах %s жагсаалтаас шүүнэ үү.

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Choose all
mn: Бүгдийг нь сонгох

en: Click to choose all %s at once.
mn: Бүгдийг сонгох бол %s дарна уу

en: Choose
mn: Сонгох

en: Remove
mn: Хас

en: Chosen %s
mn: Сонгогдсон %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
mn: Энэ %s сонгогдсон утгуудыг жагсаалт. Та аль нэгийг нь хасахыг хүсвэл сонгоох "Хас" дээр дарна уу.

en: Remove all
mn: Бүгдийг арилгах

en: Click to remove all chosen %s at once.
mn: %s ийн сонгоод бүгдийг нь арилгана

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
mn[0]: %(sel)s ээс %(cnt)s сонгосон
mn[1]: %(sel)s ээс %(cnt)s сонгосон

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
mn: Хадгалаагүй өөрчлөлтүүд байна. Энэ үйлдэлийг хийвэл өөрчлөлтүүд устах болно.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
mn: Та 1 үйлдлийг сонгосон байна, гэвч та өөрийн өөрчлөлтүүдээ тодорхой талбаруудад нь оруулагүй байна. OK дарж сануулна уу. Энэ үйлдлийг та дахин хийх шаардлагатай.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
mn: Та 1 үйлдлийг сонгосон байна бас та ямарваа өөрчлөлт оруулсангүй. Та Save товчлуур биш Go товчлуурыг хайж байгаа бололтой.

en: Now
mn: Одоо

en: Midnight
mn: Шөнө дунд

en: 6 a.m.
mn: 06 цаг

en: Noon
mn: Үд дунд

en: 6 p.m.
mn: 18 цаг

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
mn[0]: Та серверийн цагаас %s цагийн түрүүнд явж байна
mn[1]: Та серверийн цагаас %s цагийн түрүүнд явж байна

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
mn[0]: Та серверийн цагаас %s цагаар хоцорч байна
mn[1]: Та серверийн цагаас %s цагаар хоцорч байна

en: Choose a Time
mn: Цаг сонгох

en: Choose a time
mn: Цаг сонгох

en: Cancel
mn: Болих

en: Today
mn: Өнөөдөр

en: Choose a Date
mn: Өдөр сонгох

en: Yesterday
mn: Өчигдөр

en: Tomorrow
mn: Маргааш

en: January
mn: 1-р сар

en: February
mn: 2-р сар

en: March
mn: 3-р сар

en: April
mn: 4-р сар

en: May
mn: 5-р сар

en: June
mn: 6-р сар

en: July
mn: 7-р сар

en: August
mn: 8-р сар

en: September
mn: 9-р сар

en: October
mn: 10-р сар

en: November
mn: 11-р сар

en: December
mn: 12-р сар

[ctx: one letter Sunday]
en: S
mn: Н

[ctx: one letter Monday]
en: M
mn: Д

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
mn: М

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
mn: Л

[ctx: one letter Thursday]
en: T
mn: П

[ctx: one letter Friday]
en: F
mn: Ба

[ctx: one letter Saturday]
en: S
mn: Бя

en: Show
mn: Үзэх

en: Hide
mn: Нуух
