django - en to ms translation catalogue (53 entries)

en: Available %s
ms: %s tersedia

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ms: Ini adalah senarai %s yang tersedia. Anda boleh memilih beberapa dengan memilihnya di dalam kotak dibawah dan kemudian klik pada anak panah "Pilih" diantara dua kotak itu.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ms: Taip didalam kotak untuk menapis senarai %s yang tersedia.

en: Filter
ms: Tapis

en: Choose all
ms: Pilih semua

en: Click to choose all %s at once.
ms: Klik untuk memlih semua %s serentak.

en: Choose
ms: Pilih

en: Remove
ms: Buang

en: Chosen %s
ms: %s dipilh

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ms: Ini adalah senarai %s yang dipilih. Anda boleh membuangnya dengan memilihnya pada kotak dibawah dan kemudian klik pada anak panah "Buang" diantara dua kotak itu.

en: Remove all
ms: Buang semua

en: Click to remove all chosen %s at once.
ms: Klik untuk membuang serentak semua %s yang dipilih.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ms[0]: %(sel)s daripada %(cnt)s dipilih

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ms: Anda mempunyai perubahan yang belum disimpan pada medan-medan individu yang boleh di-edit. Sekiranya anda melakukan sebarang tindakan, penukaran yang tidak disimpan akan hilang.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
ms: Anda telah memlih tindakan, tetapi anda belum menyimpan perubahan yang dilakukan pada medan-medan individu. Sila klik OK to untuk simpan. Anda perlu melakukan semula tindakan tersebut.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
ms: Anda telah memilih sesuatu tindakan, dan belum membuat perubahan pada medan-medan individu. Anda mungkin sedang mencari butang Pergi dan bukannya butang Simpan.

en: Now
ms: Sekarang

en: Midnight
ms: Tengah malam

en: 6 a.m.
ms: 6 pagi

en: Noon
ms: Tengahari

en: 6 p.m.
ms: 6 malam

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ms[0]: Nota: Anda %s jam ke depan daripada masa pelayan.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ms[0]: Nota: Anda %s jam ke belakang daripada masa pelayan.

en: Choose a Time
ms: Pilih Masa

en: Choose a time
ms: Pilih masa

en: Cancel
ms: Batal

en: Today
ms: Hari ini

en: Choose a Date
ms: Pilih Tarikh

en: Yesterday
ms: Semalam

en: Tomorrow
ms: Esok

en: January
ms: Januari

en: February
ms: Februari

en: March
ms: Mac

en: April
ms: Arpil

en: May
ms: Mei

en: June
ms: Jun

en: July
ms: Julai

en: August
ms: Ogos

en: October
ms: Oktober

en: December
ms: Disember

[ctx: abbrev. month May]
en: May
ms: Mei

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
ms: Ogo

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
ms: Okt

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
ms: Dis

[ctx: one letter Sunday]
en: S
ms: A

[ctx: one letter Monday]
en: M
ms: I

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
ms: Se

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
ms: R

[ctx: one letter Thursday]
en: T
ms: K

[ctx: one letter Friday]
en: F
ms: J

[ctx: one letter Saturday]
en: S
ms: Sa

en: Show
ms: Tunjuk

en: Hide
ms: Sorok
