django - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Available %s
my: %s ကိုရယူနိုင်

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
my: %s သည်ရယူနိုင်သောစာရင်းဖြစ်။ အောက်ဖော်ပြပါဘူးများတွင်အချို့ကိုရွေးချယ်နိုင်ပြီးဘူးနှစ်ခုကြားရှိ"ရွေး"များကိုကလစ်နှိပ်။

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
my: ယခုဘူးထဲတွင်စာသားရိုက်ထည့်ပြီး %s ရယူနိုင်သောစာရင်းကိုစိစစ်နိုင်။

en: Filter
my: စီစစ်မှု

en: Choose all
my: အားလံုးရွေး

en: Click to choose all %s at once.
my: %s အားလံုးကိုတစ်ကြိမ်တည်းဖြင့်ရွေးချယ်ရန်ကလစ်နှိပ်။

en: Choose
my: ရွေး

en: Remove
my: ဖယ်ရှား

en: Chosen %s
my: %s ရွေးပြီး

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
my: %s သည်ရယူနိုင်သောစာရင်းဖြစ်။ အောက်ဖော်ပြပါဘူးများတွင်အချို့ကိုဖယ်ရှားနိုင်ပြီးဘူးနှစ်ခုကြားရှိ"ဖယ်ရှား"ကိုကလစ်နှိပ်။

en: Remove all
my: အားလံုးဖယ်ရှား

en: Click to remove all chosen %s at once.
my: %s အားလံုးကိုတစ်ကြိမ်တည်းဖြင့်ဖယ်ရှားရန်ကလစ်နှိပ်။

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
my[0]: %(cnt)s မှ %(sel)s ရွေးချယ်ပြီး

en: Now
my: ယခု

en: Choose a time
my: အချိန်ရွေးပါ

en: Midnight
my: သန်းခေါင်

en: 6 a.m.
my: မနက်၆နာရီ

en: Noon
my: မွန်းတည့်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Today
my: ယနေ့

en: Yesterday
my: မနေ့

en: Tomorrow
my: မနက်ဖြန်

en: Show
my: ပြသ

en: Hide
my: ဖုံးကွယ်
