django - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Available %s
nl: Beschikbare %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
nl: Dit is de lijst met beschikbare %s. U kunt er een aantal kiezen door ze in het vak hieronder te selecteren en daarna op de pijl 'Kiezen' tussen de twee vakken te klikken.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
nl: Typ in dit vak om de lijst met beschikbare %s te filteren.

en: Choose all
nl: Alle kiezen

en: Click to choose all %s at once.
nl: Klik om alle %s te kiezen.

en: Choose
nl: Kiezen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Chosen %s
nl: Gekozen %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
nl: Dit is de lijst met gekozen %s. U kunt er een aantal verwijderen door ze in het vak hieronder te selecteren en daarna op de pijl 'Verwijderen' tussen de twee vakken te klikken.

en: Remove all
nl: Alle verwijderen

en: Click to remove all chosen %s at once.
nl: Klik om alle gekozen %s tegelijk te verwijderen.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
nl[0]: %(sel)s van de %(cnt)s geselecteerd
nl[1]: %(sel)s van de %(cnt)s geselecteerd

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
nl: U hebt niet-opgeslagen wijzigingen op afzonderlijke bewerkbare velden. Als u een actie uitvoert, gaan uw wijzigingen verloren.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
nl: U hebt een actie geselecteerd, maar uw wijzigingen in afzonderlijke velden nog niet opgeslagen. Klik op OK om deze op te slaan. U dient de actie opnieuw uit te voeren.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
nl: U hebt een actie geselecteerd, en geen wijzigingen in afzonderlijke velden aangebracht. Waarschijnlijk zoekt u de knop Gaan in plaats van de knop Opslaan.

en: Now
nl: Nu

en: Midnight
nl: Middernacht

en: 6 a.m.
nl: 6 uur 's ochtends

en: Noon
nl: 12 uur 's middags

en: 6 p.m.
nl: 6 uur 's avonds

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
nl[0]: Let op: u ligt %s uur voor ten opzichte van de servertijd.
nl[1]: Let op: u ligt %s uur voor ten opzichte van de servertijd.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
nl[0]: Let op: u ligt %s uur achter ten opzichte van de servertijd.
nl[1]: Let op: u ligt %s uur achter ten opzichte van de servertijd.

en: Choose a Time
nl: Kies een tijdstip

en: Choose a time
nl: Kies een tijd

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Today
nl: Vandaag

en: Choose a Date
nl: Kies een datum

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
nl: jan

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
nl: feb

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
nl: mrt

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
nl: apr

[ctx: abbrev. month May]
en: May
nl: mei

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
nl: jun

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
nl: jul

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
nl: aug

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
nl: sep

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
nl: okt

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
nl: nov

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
nl: dec

[ctx: one letter Sunday]
en: S
nl: Z

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
nl: D

[ctx: one letter Thursday]
en: T
nl: D

[ctx: one letter Friday]
en: F
nl: V

[ctx: one letter Saturday]
en: S
nl: Z

en: You have already submitted this form. Are you sure you want to submit it again?
nl: U hebt dit formulier al verstuurd. Weet u zeker dat u het nogmaals wilt versturen?

en: Show
nl: Tonen

en: Hide
nl: Verbergen
