django - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
pl: Dostępne %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
pl: To lista dostępnych %s. Aby wybrać pozycje, zaznacz je i kliknij strzałkę „Wybierz” pomiędzy listami.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
pl: Wpisz coś tutaj, aby wyfiltrować listę dostępnych %s.

en: Filter
pl: Filtr

en: Choose all
pl: Wybierz wszystkie

en: Click to choose all %s at once.
pl: Kliknij, aby wybrać jednocześnie wszystkie %s.

en: Choose
pl: Wybierz

en: Remove
pl: Usuń

en: Chosen %s
pl: Wybrane %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
pl: To lista wybranych %s. Aby usunąć, zaznacz pozycje wybrane do usunięcia i kliknij strzałkę „Usuń” pomiędzy listami.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
pl: Wpisz coś tutaj, aby wyfiltrować listę wybranych %s.

en: Remove all
pl: Usuń wszystkie

en: Click to remove all chosen %s at once.
pl: Kliknij, aby usunąć jednocześnie wszystkie wybrane %s.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
pl[0]: %s wybrana opcja jest ukryta
pl[1]: %s wybrane opcje są ukryte
pl[2]: %s wybranych opcji jest ukrytych
pl[3]: %s wybranych opcji jest ukrytych

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
pl[0]: Wybrano %(sel)s z %(cnt)s
pl[1]: Wybrano %(sel)s z %(cnt)s
pl[2]: Wybrano %(sel)s z %(cnt)s
pl[3]: Wybrano %(sel)s z %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
pl: Zmiany w niektórych polach nie zostały zachowane. Po wykonaniu akcji, zmiany te zostaną utracone.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
pl: Wybrano akcję, lecz część zmian w polach nie została zachowana. Kliknij OK, aby zapisać. Aby wykonać akcję, należy ją ponownie uruchomić.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
pl: Wybrano akcję, lecz nie dokonano żadnych zmian w polach. Prawdopodobnie szukasz przycisku „Wykonaj”, a nie „Zapisz”.

en: Now
pl: Teraz

en: Midnight
pl: Północ

en: 6 a.m.
pl: 6 rano

en: Noon
pl: Południe

en: 6 p.m.
pl: 6 po południu

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
pl[0]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzinę do przodu w stosunku do czasu serwera.
pl[1]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godziny do przodu w stosunku do czasu serwera.
pl[2]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzin do przodu w stosunku do czasu serwera.
pl[3]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzin do przodu w stosunku do czasu serwera.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
pl[0]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzinę do tyłu w stosunku do czasu serwera.
pl[1]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godziny do tyłu w stosunku do czasu serwera.
pl[2]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzin do tyłu w stosunku do czasu serwera.
pl[3]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzin do tyłu w stosunku do czasu serwera.

en: Choose a Time
pl: Wybierz Czas

en: Choose a time
pl: Wybierz czas

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Choose a Date
pl: Wybierz Datę

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
pl: Sty

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
pl: Lut

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
pl: Kwi

[ctx: abbrev. month May]
en: May
pl: Maj

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
pl: Cze

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
pl: Lip

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
pl: Sie

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
pl: Wrz

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
pl: Paź

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
pl: Lis

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
pl: Gru

[ctx: one letter Sunday]
en: S
pl: N

[ctx: one letter Monday]
en: M
pl: P

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
pl: W

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
pl: Ś

[ctx: one letter Thursday]
en: T
pl: C

[ctx: one letter Friday]
en: F
pl: P

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj
