django - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Available %s
sk: Dostupné %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
sk: Toto je zoznam dostupných %s. Pre výber je potrebné označiť ich v poli a následne kliknutím na šípku "Vybrať" presunúť.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
sk: Píšte do tohto poľa pre vyfiltrovanie dostupných %s.

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Choose all
sk: Vybrať všetko

en: Click to choose all %s at once.
sk: Kliknite sem pre vybratie všetkých %s naraz.

en: Choose
sk: Vybrať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Chosen %s
sk: Vybrané %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
sk: Toto je zoznam dostupných %s. Pre vymazanie je potrebné označiť ich v poli a následne kliknutím na šípku "Vymazať" vymazať.

en: Remove all
sk: Odstrániť všetky

en: Click to remove all chosen %s at once.
sk: Kliknite sem pre vymazanie vybratých %s naraz.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
sk[0]: %(sel)s z %(cnt)s vybrané
sk[1]: %(sel)s z %(cnt)s vybrané
sk[2]: %(sel)s z %(cnt)s vybraných
sk[3]: %(sel)s z %(cnt)s vybraných

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
sk: Vrámci jednotlivých editovateľných polí máte neuložené zmeny. Ak vykonáte akciu, vaše zmeny budú stratené.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
sk: Vybrali ste akciu, ale neuložili ste jednotlivé polia. Prosím, uložte zmeny kliknutím na OK. Akciu budete musieť vykonať znova.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
sk: Vybrali ste akciu, ale neurobili ste žiadne zmeny v jednotlivých poliach. Pravdepodobne ste chceli použiť tlačidlo Vykonať namiesto Uložiť.

en: Now
sk: Teraz

en: Midnight
sk: Polnoc

en: 6 a.m.
sk: 6:00

en: Noon
sk: Poludnie

en: 6 p.m.
sk: 18:00

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
sk[0]: Poznámka: Ste %s hodinu pred časom servera.
sk[1]: Poznámka: Ste %s hodiny pred časom servera.
sk[2]: Poznámka: Ste %s hodín pred časom servera.
sk[3]: Poznámka: Ste %s hodín pred časom servera.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
sk[0]: Poznámka: Ste %s hodinu za časom servera.
sk[1]: Poznámka: Ste %s hodiny za časom servera.
sk[2]: Poznámka: Ste %s hodín za časom servera.
sk[3]: Poznámka: Ste %s hodín za časom servera.

en: Choose a Time
sk: Vybrať Čas

en: Choose a time
sk: Vybrať čas

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Today
sk: Dnes

en: Choose a Date
sk: Vybrať Dátum

en: Yesterday
sk: Včera

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
sk: jan.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
sk: feb.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
sk: mar.

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
sk: apr.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
sk: máj

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
sk: jún

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
sk: júl

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
sk: aug.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
sk: sep.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
sk: okt.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
sk: nov.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
sk: dec.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
sk: N

[ctx: one letter Monday]
en: M
sk: P

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
sk: U

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
sk: S

[ctx: one letter Thursday]
en: T
sk: Š

[ctx: one letter Friday]
en: F
sk: P

en: Show
sk: Zobraziť

en: Hide
sk: Skryť
