django - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Available %s
sl: Možne %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
sl: To je seznam možnih %s. Izbrane lahko izberete z izbiro v spodnjem okvirju in s klikom na puščico "Izberi" med okvirjema.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
sl: Z vpisom niza v to polje, zožite izbor %s.

en: Filter
sl: Filtriraj

en: Choose all
sl: Izberi vse

en: Click to choose all %s at once.
sl: Kliknite za izbor vseh %s hkrati.

en: Choose
sl: Izberi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Chosen %s
sl: Izbran %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
sl: To je seznam možnih %s. Odvečne lahko odstranite z izbiro v okvirju in klikom na puščico "Odstrani" med okvirjema.

en: Remove all
sl: Odstrani vse

en: Click to remove all chosen %s at once.
sl: Kliknite za odstranitev vseh %s hkrati.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
sl[0]: %(sel)s od %(cnt)s izbranih
sl[1]: %(sel)s od %(cnt)s izbran
sl[2]: %(sel)s od %(cnt)s izbrana
sl[3]: %(sel)s od %(cnt)s izbrani

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
sl: Na nekaterih poljih, kjer je omogočeno urejanje, so neshranjene spremembe. V primeru nadaljevanja bodo neshranjene spremembe trajno izgubljene.

en: Now
sl: Takoj

en: Midnight
sl: Polnoč

en: 6 a.m.
sl: Ob 6h

en: Noon
sl: Opoldne

en: 6 p.m.
sl: Ob 18h

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
sl[0]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s uro naprej.
sl[1]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s uri naprej.
sl[2]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s ure naprej.
sl[3]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s ur naprej.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
sl[0]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s uro zadaj.
sl[1]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s uri zadaj.
sl[2]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s ure zadaj.
sl[3]: Opomba: glede na čas na strežniku ste %s ur zadaj.

en: Choose a Time
sl: Izberite čas

en: Choose a time
sl: Izbor časa

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Today
sl: Danes

en: Choose a Date
sl: Izberite datum

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Tomorrow
sl: Jutri

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: maj

en: June
sl: junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

[ctx: abbrev. month May]
en: May
sl: Maj

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
sl: Okt

[ctx: one letter Sunday]
en: S
sl: N

[ctx: one letter Monday]
en: M
sl: P

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
sl: S

[ctx: one letter Thursday]
en: T
sl: Č

[ctx: one letter Friday]
en: F
sl: P

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij
