django - en to tg translation catalogue (48 entries)

en: Available %s
tg: Дастрас %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
tg: Ин руйхати %s - ҳои дастрас. Шумо метавонед якчандто аз инҳоро дар майдонипоён бо пахши тугмаи \'Интихоб кардан'\ интихоб намоед.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
tg: Барои баровардани рӯйхати %s. -ҳои дастрас, ба воридсозии матни лозима шурӯъ кунед

en: Filter
tg: Поло

en: Choose all
tg: Интихоби кулл

en: Click to choose all %s at once.
tg: Барои якбора интихоб намудани кулли %s инҷоро пахш намоед.

en: Choose
tg: интихоб кардан

en: Remove
tg: Нест кардан

en: Chosen %s
tg: %s -ҳои интихобшуда

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
tg: Ин руйхати %s - ҳои интихобшуда. Шумо метавонед якчандто аз инҳоро дар майдонипоён бо пахши тугмаи \'Нест кардан'\ нест созед.

en: Remove all
tg: Нест кардан ба таври кулл

en: Click to remove all chosen %s at once.
tg: Пахш кунед барои якбора нест кардани ҳамаи %s.

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
tg: Тағйиротҳои ҳифзнакардашуда дар майдони таҳрир мавҷуданд. Агаршумо иҷрои амалро давом диҳед, онҳо нест хоҳанд шуд.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
tg: Шумо амалро интихоб намудед, вале ҳануз тағйиротҳои ворид кардашуда ҳифз нашудаанд."
    "Барои ҳифз намудани онҳо ба тугмаи 'ОК' пахш намоед."
    "Сипас шуморо лозим меояд, ки амалро такроран иҷро намоед

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
tg: "Шумо амалрор интихоб намудед, вале тағйирот ворид насохтед."
    "Эҳтимол шумо мехостед ба ҷои тугмаи \'Ҳифз кардан'\, аз тугмаи \'Иҷро кардан'\ истифода намоед."
    "Агар чунин бошад, он гоҳ тугмаи \'Инкор'\ пахш кунед, то ки ба майдони таҳриркунӣ баргардед."

en: Now
tg: Ҳозир

en: Midnight
tg: Нисфишабӣ

en: 6 a.m.
tg: 6-и саҳар

en: Noon
tg: Нисфирӯзӣ

en: 6 p.m.
tg: 6-и бегоҳӣ

en: Choose a Time
tg: Вақтро интихоб кунед

en: Choose a time
tg: Вақтро интихоб кунед

en: Cancel
tg: Инкор

en: Today
tg: Имрӯз

en: Choose a Date
tg: Санаро интихоб кунед

en: Yesterday
tg: Дирӯз

en: Tomorrow
tg: Фардо

en: January
tg: Январ

en: February
tg: Феврал

en: March
tg: Март

en: April
tg: Апрел

en: May
tg: Май

en: June
tg: Июн

en: July
tg: Июл

en: August
tg: Август

en: September
tg: Сентябр

en: October
tg: Октябр

en: November
tg: Ноябр

en: December
tg: Декабр

[ctx: one letter Sunday]
en: S
tg: Я

[ctx: one letter Monday]
en: M
tg: Д

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
tg: С

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
tg: Ч

[ctx: one letter Thursday]
en: T
tg: П

[ctx: one letter Friday]
en: F
tg: Ҷ

[ctx: one letter Saturday]
en: S
tg: Ш

en: Show
tg: Нишон додан

en: Hide
tg: Пинҳон кардан
