django - en to tt translation catalogue (20 entries)

en: Available %s
tt: Рөхсәт ителгән %s

en: Filter
tt: Фильтр

en: Choose all
tt: Барысын сайларга

en: Remove
tt: Бетерергә

en: Chosen %s
tt: Сайланган %s

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
tt[0]: %(cnt)s арасыннан %(sel)s сайланган

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
tt: Кайбер кырларда сакланмаган төзәтүләр кала. Сез гамәлне башкарсагыз, сезнең сакланмаган үзгәртүләр югалачаклар.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
tt: Сез гамәлне сайладыгыз, әмма кайбер кырлардагы төзәтүләрне сакламадыгыз. Аларны саклау өчен OK төймәсенә басыгыз. Аннан соң гамәлне тагын бер тапкыр башкарырга туры килер.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
tt: Сез гамәлне сайладыгыз һәм төзәтүләрне башкармадыгыз. Бәлки сез "Сакларга" төймәсе урынына "Башкарырга" төймәсен кулланырга теләдегез.

en: Now
tt: Хәзер

en: Choose a time
tt: Вакыт сайлагыз

en: Midnight
tt: Төн уртасы

en: 6 a.m.
tt: Иртәнге 6

en: Noon
tt: Төш

en: Cancel
tt: Юкка чыгарырга

en: Today
tt: Бүген

en: Yesterday
tt: Кичә

en: Tomorrow
tt: Иртәгә

en: Show
tt: Күрсәтергә

en: Hide
tt: Яшерергә
