django - en to uz translation catalogue (77 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
uz: %(verbose_name_plural)s tanlanganlarni o'chirish

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
uz: %(count)d%(items)s muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: Cannot delete %(name)s
uz: %(name)s o'chirib bo'lmadi

en: Are you sure?
uz: Ishonchingiz komilmi?

en: Administration
uz: Administratsiya

en: All
uz: Hammasi

en: Yes
uz: Ha

en: No
uz: Yo'q

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Any date
uz: Istalgan kun

en: Today
uz: Bugun

en: Past 7 days
uz: O'tgan 7 kun

en: This month
uz: Shu oyda

en: This year
uz: Shu yilda

en: No date
uz: Sanasi yo'q

en: Has date
uz: Sanasi bor

en: Empty
uz: Bo'sh

en: Not empty
uz: Bo'sh emas

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
uz: Xodimlar akkaunti uchun to'g'ri %(username)s va parolni kiriting. E'tibor bering, har ikkala maydon ham harf katta-kichikligini hisobga olishi mumkin.

en: Action:
uz: Harakat:

en: Add another %(verbose_name)s
uz: Boshqa %(verbose_name)s qo‘shish

en: Remove
uz: Olib tashlash

en: Addition
uz:  Qo'shish

en: Change
uz: O'zgartirish

en: Deletion
uz: O'chirish

en: action time
uz: harakat vaqti

en: user
uz: foydalanuvchi

en: content type
uz: tarkib turi

en: object id
uz: obyekt identifikatori

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
uz: obyekt taqdimi

en: action flag
uz: harakat bayrog'i

en: change message
uz: xabarni o'zgartirish

en: log entry
uz: jurnal yozuvi

en: log entries
uz: jurnal yozuvlari

en: Added “%(object)s”.
uz: "%(object)s" qo'shildi.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
uz: %(object)s dan %(changes)sga o'zgartirildi.

en: Deleted “%(object)s.”
uz: "%(object)s" o'chirildi.

en: and
uz: va

en: None
uz: Bo'sh

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
uz: {name} "{obj}" muvaffaqiyatli o'zgartirildi.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
uz: %(name)s%(obj)smuvaffaqiyatli o'chirildi

en: Add %s
uz: Qo'shish %s

en: Change %s
uz: %sni o'zgartirish

en: View %s
uz: Ko'rish %s

en: Database error
uz: Ma'lumotlar bazasi xatoligi yuz berdi

en: Server error
uz: Server xatoligi

en: Server error (500)
uz: Server xatoligi (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
uz: Server xatoligi <em>(500)</em>

en: Run the selected action
uz: Tanlangan faoliyatni ishga tushirish

en: Add
uz: Qo'shish

en: View
uz: Ko'rish

en: Enter a username and password.
uz: Username va parolni kiritish

en: Change password
uz: Parolni o'zgartirish

en: Welcome,
uz: Xush kelibsiz,

en: View site
uz: Saytni ko'rish

en: Documentation
uz: Qo'llanma

en: Log out
uz: Chiqish

en: Add %(name)s
uz: %(name)sqo'shish

en: View on site
uz: Saytda ko'rish

en: Filter
uz: Saralash

en: Remove from sorting
uz: Tartiblashdan chiqarish

en: Delete
uz: O'chirish

en: Delete?
uz: O'chirasizmi?

en: Summary
uz: Xulosa

en: Recent actions
uz: So'ngi harakatlar

en: My actions
uz: Mening harakatlarim

en: Toggle navigation
uz: Navigatsiyani almashtirish

en: Save
uz: Saqlash

en: Search
uz: Izlash

en: Reset my password
uz: Parolimni tiklash

en: All dates
uz: Barcha sanalar

en: Select %s
uz: %sni tanlash

en: Date:
uz: Sana:

en: Time:
uz: Vaqt:

en: Lookup
uz: Izlash

en: Currently:
uz: Hozirda:

en: Change:
uz: O'zgartirish:
