django - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Administrative Documentation
az: Administrativ Dokumentasiya

en: Home
az: Ev

en: Documentation
az: Sənədləşmə

en: Bookmarklets
az: Əlfəcinciklər (Bookmarklets)

en: Documentation bookmarklets
az: Sənədləşmə əlfəcincikləri (bookmarklets)

en: Documentation for this page
az: Bu səhifənin sənədləşməsi

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
az: Hər hansı səhifəni əmələ gətirən funksiyanın sənədləşməsini göstərir.

en: Filters
az: Filterlər

en: (does not exist)
az: (mövcud deyil)

en: tag:
az: teq:

en: filter:
az: süzgəc:

en: view:
az: baxış:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
az: %(model_name)r modelini %(app_label)r tətbiqetməsində tapa bilmədik

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
az: bağlı "%(app_label)s.%(data_type)s" obyekti

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
az: bağlı "%(app_label)s.%(object_name)s" obyektləri

en: all %s
az: bütün %s

en: number of %s
az: %s-in sayı

en: %s does not appear to be a urlpattern object
az: %s urlpattern obyekti deyil
