django - en to fa translation catalogue (66 entries)

en: Administrative Documentation
fa: مستندات مدیریت

en: Home
fa: خانه

en: Documentation
fa: مستندات

en: Bookmarklets
fa: Bookmarklet ها

en: Documentation bookmarklets
fa: مستندات bookmarklet ها

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
fa: برای نصب بوکمارکلت‌ها، لینک را به نوار‌ابزار بوکمارک خود بکشید، یا راست‌کلیک کنید و به بوکمارکهای خود اضافه کنید. حالا شما میتوانید از هر صفحه ای در سایت بوکمارکلت انتخاب کنید.

en: Documentation for this page
fa: مستندات این صفحه

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
fa: شما را از هر صفحه‌ای که باشید به مستندات نمایی که صفحه را ایجاد کرده می‌برد

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: List of all the template tags and their functions.
fa: لیست همه برچسب‌های قالب‌ها و توابعشان

en: Filters
fa: فیلترها

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
fa: فیلترها عملیاتی هستند که میتوان روی متغیرها و قالب‌ها اعمال شود تا خروجی را تغییر دهند.

en: Models
fa: مدل‌ها

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
fa: مدلها توضحاتی هستند از اشیایی در سیستم و فیلدهای مرتبط. هر مدل یک لیست از فیلد یک لیست از فیلدها را دارد که میتواند از طریق متغیرهای قالب در دسترس قرار بگیرد.

en: Views
fa: نمایش ها

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
fa: هر صفحه در وبسایت عمومی با یک نمایش ساخته میشود. نمایش تعیین میکند کدام قالب برای ساخت صفحه استفاده شود و کدام شیء برای قالب در دسترس باشد.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
fa: ابزار مرورگر خود را به سرعت قابلیت اداری دسترسی داشته باشید.

en: Please install docutils
fa: لطفاً docutils نصب کنید

en: The admin documentation system requires Python’s <a href="%(link)s">docutils</a> library.
fa: سیستم مستندات مدیر نیازمند کتابخانه‌ی <a href="%(link)s">docutils</a> پایتون است.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
fa: لطفا از مدیر خود درخواست کنید تا کتابخانه‌ی <a href="%(link)s">docutils</a> را نصب کند.

en: Model: %(name)s
fa: مدل: %(name)s

en: Fields
fa: فیلدها

en: Field
fa: فیلد

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Methods with arguments
fa: متدهایی با آرگومانها

en: Method
fa: متد

en: Arguments
fa: آرکومانها

en: Back to Model documentation
fa: برگشت به مستندات مدل

en: Model documentation
fa: مستندات مدل

en: Model groups
fa: گروه‌های مدل

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Template: %(name)s
fa: قالب: %(name)s

en: Template: <q>%(name)s</q>
fa: قالب: %(name)s

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template <q>%(name)s</q>:
fa: مسیر جستجو برای قالب "%(name)s":

en: (does not exist)
fa: (وجود ندارد)

en: Back to Documentation
fa: برگشت به مستندات

en: Template filters
fa: فیلترهای قالب

en: Template filter documentation
fa: مستندات فیلتر قالب

en: Built-in filters
fa: فیلترهای از اول موجود

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
fa: برای استفاده از این فیلترها، کد <code>%(code)s</code> را قبل از استفاده از فیلتر، در قالب قرار دهید.

en: Template tags
fa: برچسب‌های قالب

en: Template tag documentation
fa: مستندات برچسب قالب

en: Built-in tags
fa: برچسب‌های از اول موجود

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
fa: برای استفاده از این تگ‌ها، کد <code>%(code)s</code> را قبل از استفاده از تگ، در قالب قرار دهید.

en: View: %(name)s
fa: نمایش: %(name)s

en: Context:
fa: زمینه:

en: Templates:
fa: قالب‌ها:

en: Back to View documentation
fa: برگشت به مستندات نمایش

en: View documentation
fa: مشاهده مستندات

en: Jump to namespace
fa: پرش به فضای نام

en: Empty namespace
fa: فضای نام خالی

en: Views by namespace %(name)s
fa: نمایشها بر اساس فضای نام %(name)s

en: Views by empty namespace
fa: نمایشها بر اساس فضای نام خالی

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
fa: 
    نمایش تابع: <code>%(full_name)s</code>. نام: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
fa: برچسب:

en: filter:
fa: فیلتر

en: view:
fa: نمایش:

en: App %(app_label)r not found
fa: برنامه‌ی %(app_label)r پیدا نشد

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
fa: مدل %(model_name)r در برنامهٔ %(app_label)r یافت نشد

en: model:
fa: مدل:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
fa: شیء «%(app_label)s.%(data_type)s» مرتبط

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
fa: اشیاء «%(app_label)s.%(object_name)s» مرتبط

en: all %s
fa: همهٔ %s

en: number of %s
fa: تعداد %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
fa: به نظر نمی رسد %s یک شیء از نوع urlpattern باشد
