django - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Administrative Documentation
ka: ადმინისტრირების დოკუმენტაცია

en: Home
ka: საწყისი გვერდი

en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

en: Bookmarklets
ka: სანიშნები

en: Documentation bookmarklets
ka: დოკუმენტაციის სანიშნები

en: Documentation for this page
ka: ამ გვერდის დოკუმენტაცია

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
ka: გადასვლა ნებისმიერი გვერდიდან იმ წარმოდგენის დოკუმენტაციაზე, რომელიც ამ გვერდს აგენერირებს.

en: Tags
ka: ტეგები

en: List of all the template tags and their functions.
ka: ყველა შაბლონის ტეგის სია და მათი ფუნქციები.

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
ka: ფილტრები მოქმედებებია, რომელებიც შეიძლება გამოიყენებოდეს ცვლადებზე შაბლონში გამონატანის შესაცვლელად.

en: Models
ka: მოდელები

en: Views
ka: წარმოდგენები

en: Please install docutils
ka: გთხოვთ, დააყენოთ docutils

en: Model: %(name)s
ka: მოდელი: %(name)s

en: Field
ka: ველი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Model documentation
ka: მოდელის დოკუმენტაცია

en: Templates
ka: შაბლონები

en: Template: %(name)s
ka: შაბლონი: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
ka: შაბლონი: "%(name)s"

en: (does not exist)
ka: (არ არსებობს)

en: Template filters
ka: შაბლონის ფილტრები

en: Template tags
ka: შაბლონის ტეგები

en: Template tag documentation
ka: შაბლონის ტეგების დოკუმენტაცია

en: View: %(name)s
ka: ხედი: %(name)s

en: Context:
ka: კონტექსტი

en: Templates:
ka: შაბლონები:

en: View documentation
ka: ხედების დოკუმენტაცია

en: tag:
ka: ტეგი:

en: filter:
ka: ფილტრი:

en: view:
ka: წარმოდგენა:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
ka: მოდელი %(model_name)r ვერ მოიძებნა აპლიკაციაში %(app_label)r

en: model:
ka: მოდელი:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
ka: `%(app_label)s.%(data_type)s` დაკავშირებული ობიექტი

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
ka: `%(app_label)s.%(object_name)s` დაკავშირებული ობიექტები

en: all %s
ka: ყველა %s

en: number of %s
ka: %s - რაოდენობა

en: %s does not appear to be a urlpattern object
ka: %s არ არის urlpattern-ის შესაბამისი ობიექტი
