django - en to kab translation catalogue (21 entries)

en: Home
kab: Agejdan

en: Documentation
kab: Tasemlit

en: Tags
kab: Tiṛekkizin

en: Filters
kab: Imzizdigen

en: Views
kab: Timeẓriyin

en: Fields
kab: Urtan

en: Field
kab: Urti

en: Type
kab: Tawsit

en: Description
kab: Aglam

en: Method
kab: Tarrayt

en: Arguments
kab: Tiɣira

en: Templates
kab: Tineɣrufin

en: (does not exist)
kab: (ula- it)

en: Context:
kab: Asatal:

en: Templates:
kab: Tineɣrufin:

en: View documentation
kab: Sken tasemlit

en: tag:
kab: tabzimt:

en: filter:
kab: imzizdig:

en: view:
kab: wali:

en: model:
kab: Taneɣruft

en: all %s
kab: akk %s
