django - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Негізгі

en: Documentation
kk: Документация

en: Bookmarklets
kk: Букмарклеттер

en: Documentation bookmarklets
kk: Құжаттама букмарклеттері

en: Documentation for this page
kk: Бұл бетке арналған документация

en: tag:
kk: тег:

en: filter:
kk: сүзгіш:

en: view:
kk: көрініс:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
kk: %(app_label)r app ішінен %(model_name)r үлгісі табылмады

en: model:
kk: модель:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
kk: байланысты `%(app_label)s.%(data_type)s` объект

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
kk: байланысты `%(app_label)s.%(object_name)s` объекттер

en: all %s
kk: барлық %s

en: number of %s
kk: %s саны

en: %s does not appear to be a urlpattern object
kk: %s  urlpattern объектке ұқсамайды
